11 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

11 лютого 2021 відзначаються День народження пароплава, Проводи готівки, Всесвітній день хворого, Міжнародний день жінок і дівчаток у науці, Європейський день номера екстреного виклику (European 112 Day).

У США – День професійних спортивних дружин, День «Заведи собі друга», День гітари, День білої футболки, День «Будьте електрифіковані», День бабусиних досягнень, День «Не плач через пролите молоко», День «Даруйте сердечка», День винахідників, День м’ятних коржів, у Польщі – День підгодівлі лісових звірів, у Вірменії – День добрих справ і національного боргу «Вардананц», в Японії – День заснування держави, у Камеруні – День молоді, у Ватикані – День підписання Латеранських угод, в Азербайджані – День працівників податкової служби, у Данії – День штурму Копенгагена, у Ліберії – День збройних сил, в Ємені – Національний день, на Філіппінах – День Евеліо Хав’єра.

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

В цей день православні віряни вшановують пам’ять преподобного Лаврентія Печерського, єпископа. На Лаврентія спостерігали за місяцем: якщо він ріс – погода цього дня простоїть всю першу половину наступного місяця; якщо ж дата випадала на новий місяць – така погода буде другу половину місяця.

Вважалося, що в цей день відьми влаштовують заломи сухої трави, заметеної снігом. У народі вірили, що такі заломи на порчі – вони робляться, щоб заподіяти господареві зло. Щоб відлякати відьом, потрібно було увіткнути по кутах поля будяк – цієї рослини нечиста сила боїться і ніколи до нього не доторкнеться.

Традиції свята
День є пісним, але вживати страви з риби дозволяється. У народі цей день вважався дуже несприятливим. Чомусь саме 11 лютого відбувалися різні дрібні неприємності. Люди говорили про підступи відьом, намагалися відлякати їх від свого житла. Крім того, 11 лютого аналізували природні явища, прикмети і говорили про майбутню погоду.

Церковний календар: лютий 2021

За прикметами ,якщо у цей день дівчина вип’є медовухи, то корови будуть добре доїтися.

Якщо 11 лютого жінка легко вдарить чоловіка по щоці пральною дошкою або деталлю від прядки, то він буде з нею ласкавий і ніжний, не стане зраджувати.

Календар садівника-городника: лютий 2021

Народні прикмети
Дим іде коромислом – незабаром настане тепло.
Червоний місяць – чекай поривчастого вітру.
Якщо на 11 лютого випадає молодик, то погода цього дня визначить погоду на весь місяць березень.
Повний місяць – по погоді можна судити про те, якою буде погода у другій половині березня.
У день Лаврентія ліс гуде і шумить – чекайте відлиги.
На вечерю господині зазвичай випікали кулеб’яку – пиріг з капустою. Вважалося, що він принесе щастя сьогодні. Тому, намагалися єсти кулеб’яку а залишки пирога згодовували домашнім тваринам.

Що не можна робити
Не можна думати у негативному ключі.
Не йдіть на невиправдані ризики.
Не дозволяйте іншим втягувати вас у суперечки та конфліктні ситуації.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

11 лютого день ангела святкують: Герасим, Дмитро, Іван, Ігнатій, Костянтин, Лаврентій, Леонтій, Лука, Роман, Федір, Яків. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Іменинники лютого – кого та коли вітати з Днем Ангела цього місяця

Міжнародний день жінок і дівчат у науці
11 лютого відзначають Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Це нове свято – як зазначено в резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року.

Свято засновано «для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат».

Результат пошуку зображень за запитом 11 лютого

Всесвітній день хворого
11 лютого відзначають Всесвітній день хворого. Цей день є свідченням підтримки суспільством всіх людей, здоров’я яких було порушено через різні недуги.

Ініціював встановлення цього свята Папа Римський Іоанн Павло II. Понтифік визначив метою цього дня – забезпечення кращого догляду за хворими у всіх куточках землі і надання допомоги немічним, які потребують полегшення своїх страждань.

Це свято відзначають саме 11 лютого, оскільки в цей день в місті Лурд (Франція) люди спостерігали явище Богоматері. Вона зцілила стражденних, після чого її почали називати рятівницею хворих.

Результат пошуку зображень за запитом 11 лютого

0 Комментариев