Календар садівника-городника: лютий 2021

news

Лютий – не найбільш родючий місяць року, однак і в цей період є багато роботи в теплиці і в городі. У лютому багато садівників вже починають вирощувати розсаду ранніх овочевих і квіткових культур. При роботі з рослинами потрібно орієнтуватися на фази Місяця, оскільки наш супутник сильно впливає на їх стан.

В молодик, а також до і після нього не рекомендується працювати з рослинами – вони дуже вразливі в цей період. Також заборонені посадка і пересадка рослин в повний місяць – у цей період краще зайнятися позбавленням від шкідників і лікуванням захворювань.

Посівний календар розсади лютий 2021 вказує дати, коли можна висівати насіння огірків, помідорів, перцю та інших овочів і зелені. Також, календар городника вказує заборонені дні, коли не слід працювати з рослинами. Зважаючи на поради посівного календаря, потрібно
дотримуватися агротехнічних правил посадки, щоб ваша розсада зійшла сильною і здоровою.

Заборонені дні для висівання розсади і роботи з рослинами у лютому 2021 року: 10, 11, 12, 27.

11 лютого – Молодик.
Посівний календар зазначає, що за день до настання, через день після і в день народження нового Місяця, ніякі маніпуляції з рослинами проводити не можна. Тому, і 12, і 14, включаючи день молодика – 11 лютого, не рекомендується висівати насіння на розсаду. Також в ці дні не варто турбувати і кімнатні рослини та ті, що ви вирощуєте в теплиці.

27 лютого – Повня.
На повний Місяць місячний посівний календар також радить утриматися від висівання насіння на розсаду.

Коли садити розсаду квітів у лютому 2021: точні дати сприятливих днів вказує посівний календар

Квітникарі можуть скористатися порадами посівного календаря, щоб висівати насіння квітів у найкращий для них день

Однолітні квіти краще висівати – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 22, 23, 24, 28 лютого

Багатолітні і дворічні квіти рекомендовано висівати на розсаду – 4, 5, 8, 9, 13, 14, 17, 18, 19 лютого

Дати посіву розсади цибулинних і бульбоцибулинних квітів у лютому 2021 року – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 28 лютого.

Місячний календар посівних робіт на лютий 2021

1 лютого – посів у теплиці моркви, петрушки, селери, буряка. Посів на розсаду артишоку, майорану, фенхелю, кропу. Можна сіяти однорічні квіти.

2 лютого – посадка в теплиці цибулинних квітів, підживлення квітів. Можна обрізати рослини і дерева, рихлити грунт.

3 лютого – у теплиці проводять посів ранньої капусти, редису, селери. Сприятливий день для посадки витких рослин. Не рекомендується обприскувати рослини.

4 лютого – проводять посів на розсаду томата, баклажана, огірків і перцю в теплиці або на підвіконні. Сприятливий день для посадки цибулинних квітів і багаторічників.

5 лютого – не рекомендується обрізати дерева. Проводиться посів на розсаду гострого перцю, всіх видів капусти, гарбуза. Можна удобрювати грунт і боротися зі шкідниками.

6 лютого – рекомендуються розпушування грунту, боротьба зі шкідниками і хворобами. Сприятливий день для посадки витких квітів, цибулі-порею, редису. Не можна пересаджувати і поливати рослини.

7 лютого – рекомендації такі ж, що і днем раніше.

8 лютого – посів гострого перцю під покриттям з плівки, обрізка сухих гілок дерев.

9 лютого – посів раннього редису, кореневої петрушки, буряка. Сприятливий день для поливу, внесення органічних добрив.

10 лютого – сприятливий день для видалення бур’янів, розпушування грунту, посадки цибулинних рослин. Проводять заготовки живців.

11 лютого – молодик. Не рекомендується сіяти і пересаджувати рослини.

12 лютого – молодик. Не рекомендується сіяти і пересаджувати рослини.

13 лютого – посів в будинку або теплиці шпинату, салату, кореневої петрушки, моркви, часнику. Сприятливий день для пересаджування рослин і обрізання дерев.

14лютого – не рекомендується поливати, підгодовувати рослини, обробляти їх від шкідників. Проводять посів баклажана, томатів, багаторічних квітів.

15 лютого – посадка шпинату, петрушки, селери, кропу, пекінської капусти. Рекомендується рихлити грунт і позбавлятися від шкідників.

16 лютого – проводять посів томатів, майорану, гірчиці, пекучого перцю. Можна полоти рослини і проводити мульчування.

17 лютого – сприятливий день для посадки однорічних і багаторічних квітів. У теплиці садять цвітну і білокачанну капусту, брокколі.

18 лютого – рекомендується сіяти на розсаду шпинат, баклажан, салат, селеру, томати. Сприятливий день для поливу і мінеральної підгодівлі.

19 лютого – у цей день бажано нічого не сіяти. Можна білити дерева, пророщувати насіння, поливати рослини.

20 лютого – посів квіткових культур на розсаду, суниці, фенхелю.

21 лютого – не рекомендується сіяти редис і моркву. Сприятливий день для прополки, внесення добрив, боротьби зі шкідниками.

22 лютого – відмінний час для пересадки кімнатних рослин. Посів на розсаду дині і кавуна, солодкого перцю, баклажана, капусти. Не рекомендується обрізати дерева і використовувати отрутохімікати.

23 лютого – рекомендації такі ж, як і днем раніше.

24 лютого – проводять посів майорану, розмарину, селери. Не рекомендується поливати і підгодовувати рослини, обрізати дерева.

25 лютого – посів на розсаду для теплиці огірків, гарбуза, кабачків. Сприятливий день для пересадки, висадки розсади, знищення шкідників.

26 лютого – проводять побілку дерев, розпушування грунту. Період повного місяця – не проводяться ніякі роботи з рослини.

27 лютого – повний місяць – роботи з рослинами не проводяться.

28 лютого – у теплиці проводять посів моркви, петрушки, селери, буряка. Сприятливий день для посіву однорічних квітів і пересадки багаторічників.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев