1 лютого 2022 року – хто відзначає день ангела у цей день? Яке свято сьогодні?

news

Іменини сьогодні, 1 лютого, у Антона, Арсенія, Євфрасії, Макарія, Марка, Мелетія, Миколи, Петра, Сави, Федора, Януарія, Астіни і Катерини. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Макар

Походить від давньогрецького слова, яке перекладається як “щасливий”. В дитинстві Макар впертий, але працьовитий хлопчик з дещо мінливим характером. Він товариський, має багато друзів і часто потрапляє з ними до неприємних історій. В дорослому віці стає більш замкнутим в собі чоловіком. Цікаві факти про ім’я Макар: не допускає серйозних помилок, адже ніколи не квапиться з висновками.

Юхим

Ім’я прийшло до нас з Візантії і означає “доброзичливий”. В дитинстві Юхим творчий хлопчик, які завжди готовий до імпровізації. Вміє відчувати емоційний стан оточуючих. В дорослому віці стає м’якотілим та працьовитим. Цікаві факти про ім’я Юхим: сповнений енергії чоловік, який одружується лише на тій дівчині, якій може повністю довіряти.

Арсеній

Має грецьке коріння та означає “зрілий”, “мужній”. В дитинстві Арсеній сором’язливий та поступливий хлопчик. Виростає в такого ж м’якого чоловіка, який завжди до всіх відноситься доброзичливо. Цікаві факти про ім’я Арсеній: дуже творча людина, яку дуже легко образити.

Антон

Ім’я прийшло з Давнього Риму і перекладається як “квітка”. В дитинстві Антон чесний та товариський хлопчик. Але може бути досить різким в спілкуванні. В дорослому віці стає працьовитим, красномовним та тактовним. Цікаві факти про ім’я Антон: галантний та чемний у відносинах з жінками.

Теодор

Походить з давньогрецького слова, яке означає “Божий дар”. В дитинстві Теодор оптимістичний і дисциплінований хлопчик. Любить творчу діяльність. В дорослому віці стає справжнім перфекціоністом. Цікаві факти про ім’я Теодор: прагне до багатства, тому вибирає професію, пов’язану з фінансами.

Петро

В перекладі з давньогрецької означає “твердий” або “скеля”. В дитинстві Петро хороший організатор. Добре вчиться, легко заводить нові знайомства. В дорослому віці стає чоловіком, який любить отримувати похвалу. Цікаві факти про ім’я Петро: не любить слухати чужих порад.

Сава

Ім’я прийшло до нас з арамейської мови і означає “мудрець”. В дитинстві Сава добродушний і спокійний хлопчик. Напрочуд обережний і розважливий. В дорослому віці стає врівноваженим чоловіком, якому не подобаються гучні вечірки. Цікаві факти про ім’я Сава: не терпить зраду, турботливо відноситься до дружини.

Микола

З давньогрецького перекладається як “переможець народів”. В дитинстві Микола товариський і спокійний хлопчик. Легко схоплює все на льоту, добре вчиться. В дорослому віці стає самодисциплінованим і непохитним у своєму спокої. Цікаві факти про ім’я Микола: дуже важливою в житті чоловіка є робота.

Марк

Прийшло з латинської мови і означає “молоток”. В дитинстві Марк має досить непростий характер. Проявляє неабияку рішучість у відстоюванні своєї думки. В дорослому віці стає дещо егоїстичним самолюбом. Цікаві факти про ім’я Марк: сильний чоловік, який часто стає лідером будь-якого колективу.

У цей день у світі відзначаються Всесвітній тиждень гармонійних міжконфесійних відносин (ООН), Китайский Новий рік, День Робінзона Крузо, Всесвітній день хіджабу, День “Змініть свій пароль”, День десерту кейк-поп, Міжнародний день білого вина “Фурмінт”.

У США – День штату Техас, День відважних старух, День автострахування, День тренерів афроамериканців, День темного шоколаду, День змії, День вставання, День прикраси цукерками, День свободи, День пирога “Запечена Аляска”, у В’єтнамі – В’єтнамський Новий рік “Тет Нгуєн Дан”, на Маврикії – День скасування рабства, в Руанді – День героїв, на Тибеті – День Белдан Лхамо, в Ірландії – Свято вогнів і факелів “Имболк”, День святої Бригіти, в Алжирі – День евакуації, в Індії – День берегової охорони, в Угорщині – День проголошення республіки, у Малайзії – День федеральних територій, в Нікарагуа – День військово-повітряних сил.

Православна церква 1 лютого вшановує пам’ять святого Макарія, його ще називають Весноуказателем. У народі його вважали цілителем від багатьох хвороб.

Що сьогодні не можна робити

У цей день не можна важко фізично працювати, якщо не хочете так провести весь рік. Не надягайте одяг чорного та інших темних кольорів. Також краще не стригтися. Не лихословте.

Прикмети на 1 лютого

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • яка сьогодні погода, такою вона буде протягом усього лютого;
  • хуртовина – вона збережеться ще довгий час;
  • сильний мороз – літо буде теплим.
0 Комментариев