1 листопада у Луцьку: відключення світла та води, зміна руху тролейбусів не сильно порадують громадян

news

Перший день листопада 202 року розпочнеться не надто приємно для мешканців Луцької громади.

Як повідомили у КП «Луцькводоканал», сьогодні, у вівторок, 1 листопада, “спальні районі” Луцька залишаться без води.

… 1 листопада, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на мережах, буде припинено електропостачання деяких об’єктів КП «Луцькводоканал». Відповідно із 9:00 до 18:00 в правобережній частині Луцька від річки Стир (центральна частина міста, 33, 40 квартали та інші райони) буде припинено водопостачання або суттєво понижено тиск подачі води в мережі.

 – йдеться у повідомленні.

Тож мешканців вказаних районів просять завчасно подбати про добовий запас питної води, а також підготувати воду для технічних цілей.

Крім води, частина Луцька і деякі населенні пункти Луцького району з 9:00 до 17:00 1 листопада  залишаться і без електропостачання.

З метою забезпечення надійного і безперебійного електропостачання споживачів та створення умов для повноцінного та якісного проходження зимового сезону енергетики виконуватимуть роботи з капітального ремонту мереж. На жаль їх проведення без знеструмлень клієнтів неможливе,

– повідомляють у ПрАТ “Волиньобленерго”.

01.11.2022 року з 09 год. 00 хв. 01.11.2022 до 17 год. 00 хв. електропостачання буде припинено у значній частині міста Луцька: в районі Вишкова, на вулицях Єршова, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівській, Соборності, Теремнівській, Кравчука, Молоді, Рівненська, Відродження та прилеглих.

Вимкнення у цей час також будуть відбуватись у наступних населених пунктах:
с. Сапогів, с. Бодячів, с. Струмівка, с. Гаразджа, с. Лище, с. Новокотів, с. Романів, с. Липини, с. Ботин, с. Верхівка, с. Піддубці, с. Липини, с. Підгайці, с. Крупа, с. Воротнів, с. Новостав, с. Голишів, с. Борохів, с. Вишнів, с. Прилуцьке, с. Жабка, с. Дачне, с. Діброва, с. Веснянка, с. Олександрія, с. Звірів, с. Муравище, с. Сокиричі, с. Дідовичі, с. Заброди, с. Конопелька, с. Звози, с. Суськ, с. Словатичі, с. Славне, с. Завітне, с. Озеро, с. Гайове та у м. Ківерці: вул. Воровського, Козацька, Чайкіної, Європейська, Мєдвєдєва, Мічуріна, Луцька, Свободи та прилеглі.

Раніш ми повідомяли, що з 1 листопада на Волині заборонено ловити рибу у зимувальних ямах

У Луцькій міській раді повідомили, що 1 листопада частина тролейбусів вимушено змінить схему маршруту.

У зв’язку із відключенням електроенергії завтра, 1  листопада, з 8-00 год і до кінця дня тролейбуси маршруту № 3 “Лісництво — с.Гаразджа (кладовище)” будуть курсувати лише до вул. Рівненської та здійснювати розворот біля готельно-ресторанного комплексу “Околиця”.

Тролейбуси маршрутів № 1 “ЛПЗ — КРЗ”, № 2 “Новий ринок – Карбишева”, № 5 “Цегельний завод – КРЗ” та № 12 “Володимирська – КРЗ” будуть здійснювати розворот на перехресті з кільцевим рухом вулиць Конякіна та Домни Гордіюк.

Сподіваємося, усі незручності будуть ліквідовані у найкоротші терміни.

0 Комментариев