Завдяки сервісу Google ви можете створити різдвяну музику

news

Кінець грудня – найкращий час для появи святкового настрою. Якщо цей самий настрій ще не настав, Google пропонує розважити себе за допомогою схожих на надувні кульки співаючих істот, здатних викликати усмішку навіть у найбільших песимістів.

Google продовжує експерименти з машинним навчанням. Цього разу користувач може керувати чотирма співаючими надувними кульками, кожна з яких здатна відтворювати різні оперні голоси – від баса до сопрано. Можна створити власну пісню і відправити її знайомим під Новий рік, а можна послухати вже записані композиції, які у виконанні створінь виглядають дуже комічно. – розповіли на Радіо МАКСИМУМ.

Для створення Blob Opera компанія запросила чотирьох професійних оперних співаків: вони витратили 16 годин на запис голосів.


Є режим запису, а також можливість послухати відомі новорічні пісні, такі як Jingle Bells або Silent Night у виконанні алгоритму. Налаштувань для експериментів небагато, проте кожна кулька здатна здивувати навіть досвідчених любителів подібного контенту.

0 Комментариев