Юні луцькі спортсмени привезли призові місця зі столиці

news

У листопаді у м. Києві відбувся Всеукраїнський турнір з хортингу (розділ нокдаун). До складу команди Волинської області увійшли вихованці тренера, президента обласної федерації нокдаун хортингу Віктора Лавренюка, які вже багато років займаються у приміщені “Стріла” (бульвар Дружби Народів, 13а) КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” Луцької міської ради”.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У наполегливій боротьбі спортсмени здобули блискучі перемоги. Андрій Ткачук (16 років), Максим Кузьмич (14 років) зайняли І місце (кожен у своїй віковій категорії) і стали чемпіонами України з хортингу. Денис Середюк (12 років) посів ІІ місце, це його перший дебют такого високого рівня.

Вітаємо переможців та призерів і зичимо їм успіхів в подальшому, адже попереду їх чекають виступи не тільки в Україні, а й за її межами.

Автор статті: Наталя Хвесик