Якою буде погода в Україні 31 січня

news

Сьогодні, у п’ятницю в Україні ще сильніше підвищиться температура. Хоча вона і раніше була не низькою, але було багато областей з температурою лише трохи вище нуля. А тепер майже у всіх вже буде досить тепла погода, хоча різниця між частинами країни все одно залишиться. Звичайно ж, найтепліше на півдні, але недалеко від нього піде захід і кілька центральних областей.

На заході погода зможе похвалитися теплотою, періодично дощами, а періодично мокрим снігом. Крім того, буде сильний південно-західний вітер, який зробить цей день не таким приємним і зменшить хороші відчуття від тепла. Температура на заході очікується від +3 до +6 градусів вдень. Вночі у Закарпатській та Львівській областях від 0 до +2 градусів, а от в інших ніч пройде з мінімальним морозцем – від -1 до +1 градуса.

На півночі температура підвищиться тільки трошки, але і це вже покаже загальну тенденцію. Також в північних областях синоптики прогнозують дощ з мокрим снігом, проте не такий сильний, як на заході. Температура вдень у Житомирській і Чернігівській області від +3 до +5 градусів, а в інших областях від +2 до +4 градусів. Вночі ж по всіх областях буде однакова температура від -1 до +1 градуса. А вітер все ще сильний і південно-західний.

Погода в Україні, фото: Український гідрометеорологічний центр

Погода в Україні, фото: Український гідрометеорологічний центр
У Луцьку, Маневичах, Любешеві, Ковелі, Володимир-Волинському, Світязі очікується дощова погода за даними Sinoptik.ua.

Температура повітря вночі до +1…+2 градусів, удень підніметься до +6…+7. Вітер західний і південно-західний, 2-7 м/с.

До кінця тижня очікується мінлива хмарність, місцями — дощ.

0 Комментариев