Як у Луцьку відзначатимуть День Гідності та Свободи

news

21 листопада відзначатимуть День Гідності та Свободи.

Про це повідомляють у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

«З метою утвердження в Українi iдеалiв свободи i демократiї, збереження та донесення до сучасного i майбутнiх поколiнь об’єктивної iнформацiї про доленоснi подiї в Українi початку XXI столiття, а також вiддання належної шани патрiотизму й мужностi громадян, якi восени 2004 року та у листопадi 2013 року ˗ лютому 2014 року постали на захист демократичних цiнностей, прав i свобод людини i громадянина, нацiональних iнтересiв нашої держави та її європейського вибору», ˗ зазначено про це свято в Указі Президента.

 

 

 

 

Цей день супроводжуватиметься в Україні, зокрема й на Волині, не гучними дійствами, адже в країні триває неоголошена війна, а навпаки – заходами, які змушуватимуть кожного громадянина замислитись над ціною перемоги та миру.

Відтак у Луцьку, у Волинському академічному українському музично­-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка, відбудуться урочистості та тематична композиція «Україна незборима зроду, як душа великого народу» за участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників Революції Гідності, волонтерів та учасників АТО.

У навчальних закладах області проводитимуться тематичні уроки, виховні години, круглі столи. У закладах культури – культурно­мистецькі та інформаційно-­просвітницькі заходи. А у храмах, звісно, молитимуться за Україну та її Героїв.

0 Комментариев