Як подавати шампанське на весіллі

Усі важливі події у житті відзначають розпиванням шампанського. А на весіллі без нього не обійдешся. Як оригінально подати цей напій, щоб здивувати всіх?

Пропонуємо декілька варіантів, які зроблять ваше весілля ще більш незабутнім.

  1. Шампанське як комплімент для гостей

Ідеальним компліментом на вишуканому весіллі буде маленька корзинка із листівкою та міні-пляшкою шампанського. На етикетці можна надрукувати імена наречених та дату весілля. Корзинку прикрасьте різноманітними стрічками, квітами, враховуючи стиль свого весілля.

  1. Побажання молодій парі на… пляшці

Запропонуйте своїм гостям лишити вам побажання на великій пляшці шампанського. Для цього вам знадобляться маркери, які пишуть на склі. Це шампанське ви зможете розпити на першу річницю одруження.

  1. Пересувний бар

Цікаво також організувати на своєму святі пересувний бар із шампанським. Поки гості чекають на наречених вони зможуть випити келих ігристого напою.

  1. Коктейлі зі шампанським

Можливо, не всі знають, але шампанське смакує також у поєднанні із різноманітними соками та фруктами. Келихи для таких коктейлів прикрасьте кольоровим цукром та шматочками фруктів.

  1. Шампанське у торті

Шампанське можна не тільки їсти, а й пити. У весільний торт теж можна додавати шампанське. Ним можна просякнути бісквітні коржі чи ж просто додати у крем. Кондитери підберуть для вас найоптимальніший варіант.

  1. Декорування столів

Шукаєте цікавий спосіб для карток, за якими розсаджують гостей? Можна їх замінити невеличкими пляшками шампанського, до етикетки можна прикріпити картки із іменем гостя тощо. Шампанське можна також використати для декору весільного стола.

  1. Піраміда

Цей варіант ви, мабуть, уже чули, бо він досить поширений, однак теж буде актуальним. Можна скласти піраміду із келихів, наповненим шампанським. Однак, не беріться самі це робити, аби піраміда не завалилась. Довіряйте такі справи лише професіоналам.

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ