Перед весіллям варто задати собі три запитання, – порада Барака Обами

Барак і Мішель Обама – один з найкращих прикладів міцної і щасливої ​​родини. У шлюбі 44-й президент США і екс-перша леді країни перебувають вже 25 років і виховують двох доньок.

 

Як досвідчений чоловік і батько, Барак Обама сміливо може виступати в ролі експерта зі стосунків. Що він і зробив, дізнавшись, що його колишній директор зі зв’язків з громадськістю Ден Пфайффер збирається з’їхатися зі своєю дівчиною, повідомляє НВ STYLE, посилаючись на Harper’s Bazaar.

Порадами Барака Обами про те, як зрозуміти, що ви знайшли «свою» людину, Ден Пфайффер поділився у своїй новій книзі Так, ми (досі) можемо (Yes We (Still) Can).

За словами Пфайффера, екс-президент США перерахував три головних питання, які необхідно обміркувати, перш ніж вирішити одружитися або вийти заміж.

По-перше, важливо розуміти, чи дійсно ця людина вам цікава. «Всю решту життя з цією людиною ви будете проводити більше часу, ніж з ким-небудь ще. І немає нічого важливішого, ніж довіряти її думці і завжди хотіти почути її пораду».

По-друге, запитайте у самого себе, чи змушує ваш партнер вас сміятися. І, нарешті, по-третє, якщо в майбутньому ви хочете дітей, подумайте, чи хорошою чи мамою (батьком) буде ваша друга половинка. На думку Барака Обами, це ті аспекти, які дійсно важливі в довгостроковій перспективі.

Коли Пфайффер відповів Бараку, що його дівчина «неймовірно цікава, смішніша за мене, і буде неймовірною мамою», Обама сказав: «Схоже, це вона. Ти везунчик».

Сам Барак Обама ніколи не соромився хвалити свою дружину Мішель. В одному з інтерв’ю він сказав, що її почуття гумору краще, ніж у будь-якої іншої людини в цьому світі, а в бесіді з Опрою Вінфрі він описав дружину, як свою «скелю», свою опору.

«Немає сумнівів у тому, що проживши з Мішель, я став кращою версією себе», – зазначав Барак Обама в інтерв’ю для Vogue в 2013 році, – «А Мішель зі мною стала трохи терплячішою».

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ