Вчені назвали професії, представники яких створюють міцні сім’ї

Американські вчені виявили, що на щасливе подружнє життя впливає професія молодят. За статистикою, 58 відсотків весіль призводять до створення міцних сімей. 

 

Однак, 42 відсотки шлюбів сьогодні закінчуються розлученням. При цьому, 34 відсотки подружніх пар розлучаються, не встигнувши відзначити 20-ту річницю весілля, пише “Style” з посиланням на Independent.

Незважаючи на те, що неможливо передбачити з абсолютною точністю, як будуть розвиватися відносини тієї чи іншої подружньої пари, існують чинники, які можуть впливати на ймовірність розлучення.

Так, американський сайт Zippia, що спеціалізується на кар’єрі і пошуку роботи, провів дослідження, проаналізувавши дані Бюро перепису населення США. В результаті вдалося з’ясувати, що є професії, представники яких розлучаються рідше інших. Найнижчі показники розлучень спостерігалися у релігійних працівників, стоматологів і логопедів.

Лідерами за кількістю розлучень стали військові. Згідно зі статистикою, вони на 30 відсотків частіше за інших розлучаються, не проживши в шлюбі 20 років. Автори дослідження пов’язують це з тим, що представники цієї професії частіше відчувають стрес, проводять мало часу з сім’єю і рідше знаходяться вдома. Це призводить до негативних наслідків для відносин, в числі яких – розлучення.

У список найбільш несприятливих для шлюбу професій також увійшли автомеханіки і логісти.

 

Напишіть відгук

Недавні записи
МИ ВКОНТАКТІ