Встигніть натішитися теплом, в Україну повернуться сніг і морози

news

Погода в Україні у ці вихідні порадує жителів країни теплом і сонцем. Очікується підвищення температури повітря в усіх регіонах. Про це повідомляє сайт Українського гідрометцентру.

Але вже з понеділка негода знову повернеться в країну, очікується чергова хвиля похолодання з мокрим снігом. Місцями температура знизиться майже до нуля в денний час, а вночі можливі заморозки. Про це свідчать дані синоптичного ресурсу Gismeteo.

Погода в Україні у суботу, 10 квітня

В суботу невелика хмарність можлива лише у східних областях, в інших буде ясно та сонячно. Нічна температура повітря на півдні, в центрі та в північних областях опуститься до -1 градуса, на сході та заході очікується від +1 до +3 градусів.

Вдень у всіх регіонах України прогріється до +10 +12 градусів, на півдні та заході місцями очікується підвищення температури до +11 +14 градусів.

В Києві 10 квітня без опадів, сонячно і сухо. Вночі від 0 до +2 градусів, вдень потеплішає до +11 +13 градусів.

Встигніть насолодитися теплом і сонцем: синоптики назвали дату погіршення погоди

Карта погоди в Україні на 10 квітня

Погода в Україні на неділю, 11 квітня

У неділю в більшості областей буде сухо, хоча можлива невелика хмарність. Невеликий дощ може пройти в Дніпрі та на південному сході України та в Криму. Також у східних і південних областях синоптики прогнозують посилення вітру.

Нічна температура повітря в усіх регіонах буде коливатися в межах +3 +5 градусів, вдень очікується від +12 до +14 градусів, місцями повітря прогріється до +15 +16 градусів.

У Києві 11 квітня невелика хмарність, сухо і без опадів. Вночі +2 +4 градуси, вдень стовпчики термометрів покажуть від +14 до +16 градусів.

Встигніть насолодитися теплом і сонцем: синоптики назвали дату погіршення погоди

Карта погоди в Україні на неділю, 11 квітня

Погода в Україні у понеділок, 12 квітня

Невеликі дощі охоплять північну, центральну частини країни. Також зачепить опадами майже всі південні області та частина східних. Сухо буде тільки на заході та крайньому сході.

Нічна температура становитиме від +2 до +5 градусів, вдень на заході від +13 до +15 градусів, в центрі, на півночі та півдні від +11 до +13 градусів, а на сході очікується до +17 градусів.

У Києві 12 квітня буде сухо, невелика хмарність. Вночі +2 +4 градуси, вдень від +14 до +16 градусів.

Встигніть насолодитися теплом і сонцем: синоптики назвали дату погіршення погоди

Карта погоди в Україні на понеділок, 12 квітня

Негода захопить частину України в середу, 14 квітня. Дощі пройдуть у західних і південних областях. Температура повітря в більшості регіонів буде висока, від +15 до +17 градусів. А ось на заході та у деяких областях на півдні почне падати. Очікується від +7 до +12 градусів.

Встигніть насолодитися теплом і сонцем: синоптики назвали дату погіршення погоди

 

А з понеділка, як інформує синоптичний ресурс Gismeteo, українцям варто чекати погіршення погоди. Наступний тиждень в цілому буде дощовим, а на Заході вірогідні дощі з мокрим снігом та зниження денних градусів до +1 за Цельсієм.

 

0 Комментариев