У “Народному контролі” розповіли про порушення на виборах у Луцьку

news

У Луцьку 15 листопада під час другого туру виборів міського голови громадський рух “Народний контроль” спільно із організацією “Всеукраїнський Комітет Народного Контролю” проводять кампанію “Контролюємо вибори”. На 90% звичайних виборчих дільниць діють представники кампанії. До кінця дня голосування планується охопити 100% виборчих дільниць.

Про це повідомляють у прес-службі Народного контролю.

Станом на 13:00 не було зафіксовано суттєвих порушень. З одиничних випадків, на ВД №07086 спостерігач кампанії “Контролюємо вибори” не зміг потрапити на ранкове засідання, оскільки було зачинене приміщення. Проте згодом все-таки його пустили на дільницю.

На ВД №07082 член комісії показував виборцю на бюлетені, де слід голосувати, на що голова дільничної виборчої комісії зробив зауваження.

Також на деяких дільницях відсутні зразки виборчих бюлетенів на інформаційному стенді, які необхідні для ознайомлення виборців.

На багатьох виборчих дільницях проводять екзит-поли. Опитують лучан щодо їхнього волевиявлення представники Київського інституту соціології та Асоціації молодих політологів та політиків.

Щодо інформації, яка була поширена у мережі, що нібито на одній із дільниць відбувається підкуп виборців – інформація не підтвердилася. Можливо, переплутали анкети екзит-полу із конвертами з грошима.

Громадян закликають бути активними та щодо порушень телефонувати на гарячу лінію громадської кампанії “Контролюємо вибори” – (067) 416 50 86.

Зазначимо, що по місту працюють три мобільні групи “Контролюємо вибори” щодо виявлення порушень.

0 Комментариев