У Луцьку затвтра відбудеться презентація соціального проєкту «Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю»

news

30 вересня  2020 року о 15.00 відбудеться презентація соціального проєкту «Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю» у новому форматі роботи та представлено його мультидисциплінарний принцип.

Учасниками заходу стануть представники управлінь освіти, охорони здоров’я Луцької міської ради, інклюзивно-ресурсного центру та партнери управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Місце проведення заходу: пр.Соборності, 18, Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю (вхід зі сторони парку Героїв Майдану та Небесного Легіону).

 

1 листопада 2019 року спеціалістами  управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено платформу навчально-розвиваючих та інтеграційних занять «Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю».

Інтеграційні студії стали рушійною силою для розвитку та соціалізації дітей та молоді з інвалідністю. Саме тут спеціалістами управління було створено можливості для саморозвитку, самореалізації, покращення комунікативних здібностей, а також змістовного проведення дозвілля.

 Завтра  відбудеться презентація соціального проєкту «Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю»

Упродовж року основна увага роботи студій була спрямована на вихованців громадських організацій. Однак усі діти та молодь з інвалідністю м.Луцька потребують інтеграції, включення в повноцінне та активне життя. Тому з метою повного охоплення вказаної категорії відбувається оновлення соціального проєкту.

 

0 Комментариев