У Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби

news

Найкращі представники легкої атлетики зі спортивної ходьби зібралися у Луцьку у рамках чемпіонату України, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів стартував 10 березня.

Спортсмени з різних регіонів виборюють звання найкращих легкоатлетів України та здобуватимуть путівки для участі в командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби.

Учасників змагань та глядачів вітали члени оргкомітету змагань заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Дмитришин, державний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тертичний.

Костянтин Петрочук зауважив, що приємно, що чемпіонати такого рівня приймає наше древнє місто. Він побажав атлетам здоров’я та досягнення запланованих результатів.

В’ячеслав Тертичний зауважив, що радий приїздити на спортивну волинську землю. Він подякував керівництву області та міста, які завжди добре ставляться до організації змагань. Він нагадав, що ці змагання є відбірковими на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який за півтора місяці відбудеться у Китаї. Він побажав атлетам безкомпромісної красивої боротьби і високих результатів.

Володимир Рудюк зауважив, що всі учасники чемпіонату писатимуть нову історію української легкої атлетики та спортивної ходьби.

Отож першими відбулися змагання серед юнаків та юніорів.

Серед юнаків найкращим на дистанції у 10 кілометрів став волинянин Тарас Корецький з результатом 48 хвилин 24 секунди.

Серед юніорів U20 на дистанції 10 кілометрів найкращий результат показав Віктор Кононенко (44 хвилини 29 секунд), волинянин Андрій Синдюк прийшов до фінішу другим.

Автор статті: Валентина Тиненська