У Луцьку триває будівництво каналізаційних мереж. ФОТО

news

Цьогоріч гостро постало питання виникнення неприємного запаху у повітрі. Однією з причин фахівці називали саме каналізаційні стоки від житлової забудови мікрорайону Вересневе, які потрапляли на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу, змішувалися з відходами “Біопек” та давали реакцію.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Керівництво міської ради прийняло рішення про будівництво господарсько-побутової каналізації та приєднання її до загальноміської каналізації. Завдяки цьому, каналізаційні стоки скидатимуться на міські очисні споруди, а не на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу.

Нині на вулиці Корольова у мікрорайоні Вересневе тривають будівельні роботи. Спеціальна установка під дорогою через спеціальні ями протягує труби. Таким чином працівники компанії КДС “Будінвест” намагаються мінімально руйнувати дорожнє покриття.

Також тривають роботи з будівництва зливової каналізації у районі вулиць Вороніхіна та Гетьмана Мазепи. ЇЇ зведення дасть можливість зняти проблему підтоплення житлових будинків, молитовного будинку Волинського об’єднання церков християн віри євангельської та електропідстанції. Варто зауважити, що під час сильних дощів у низовині між вулицями Вороніхіна та Гетьмана Мазепи накопичувалася велика кількість води, яка затоплювала електропідстанцію і цілий мікрорайон залишався без електроенергії. Відновлювали постачання світла у оселі лучан лише після того як спадала вода.

Ознайомитися з ходом робіт приїхали перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту ЖКГ Юрій Крась.

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що роботи у мікрорайоні Вересневе виконуються якісно, а підрядник дає 10-річну гарантію. “Роботи йдуть активно. Підрядна організація досвідчена, адже прокладала каналізаційні мережі у Києві, Полтаві, Харкові. Будівництво відбувається методом проколу, а отже ми не розриваємо дорогу. Спеціальна установка буде під землею бурити і протягувати труби. Це дасть можливість економити гроші та час. Якби ми просто копали траншеї, то це – додаткові витрати на ремонт дороги та створення перешкод мешканцям й руху транспорту”, – наголосив Ігор Поліщук та додав, що вартість робіт становить 4,9 млн грн.

Що ж до ситуації із будівництвом зливовової каналізації у межах вулиць Вороніхіна та Гетьмана Мазепи, то Ігор Поліщук зауважив, що її зведення дасть можливість вирішити питання прийому дощових та талих вод у цьому мікрорайоні. Вартість робіт, за його словами, становить орієнтовно три мільйони гривень. “Це вирішує ряд незручностей мешканців мікрорайону. Сподіваємося завершити роботи у місячний термін і потому люди житимуть у комфортних умовах та безпеці”, – наголосив він.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев