У Луцьку судять бійця, який вижив під Іловайськом

news

Акцію на підтримку бійця 14 ОМБ Віктора Котика, який вийшов з Іловайського котла живим, влаштували громадські активісти. 

Про це повідомляє ІА Волинські Новини.

Нагадаємо, що 25 серпня воїну вручили повідомлення про підозру. Військова прокуратура Луцького гарнізону звинуватила старшого солдата в самовільному полишенні військової частини в період з грудня 2014-го по травень 2015 року.

Віктор Котик воював в Іловайську, звідки його протитанкова батарея виходила останньою. На жаль, хлопці не змогли вийти з оточення і потрапили в полон. За 3 дні їх обміняли, тож Віктора направили на реабілітацію. Згодом він прибув до військової частини, однак у зв’язку з розформуванням 51-ої бригади, він не знайшов своїх командирів і не отримував жодних вказівок та завдань. Тож залишивши свої координати для виклику Віктор поїхав продовжувати лікування та реабілітацію. Зокрема, він перебував у медустановах Дніпропетровська, Вінниці та Луцька.

Слухання по справі волинського бійця АТО Віктора Котика, якому інкримінують самовільне залишення частини, відбулося у Володимирі-Волинському 21 вересня. Тоді, суддя Леонтій Канівець задовольнив клопотання про повернення обвинувального акту прокуратурі «в зв’язку з порушенням права на захист та «неконкретним» формулюванням обвинувачення.

Однак, військова прокуратура подала на апеляцію на це рішення. Сьогодні, 17 листопада, справа слухається у Волинському апеляційному суді в Луцьку. На підтримку бійця громадські активісти влаштували під стінами суду акцію, демонструючи плакат з написом «Судять за те, що вижив».

Водночас активісти збирають підписи на підтримку бійця.

0 Комментариев