У Луцькій міськраді обрали нового секретаря

news

Новим секретарем Луцької міської ради стане очільниця луцької «Самопомочі», депутат Юлія Вусенко.

Про це повідомляє Вголос.

Голова лічильної комісії Богдан Богонос повідомив, що загалом нового секретаря обирали 42 депутати, у тому числі міський голова. Так, Юлія Вусенко отримала 23 голоси «за», не підтримали її кандидатуру 16 обранців громади, недійсних виявилось 3 бюлетені, ще 1 бюлетень не отримали.

Юлія Вусенко зазначила, що для неї ця посада «збільшення відповідальності, а не привілегія», бо її освіта та діяльність завжди були пов’язані з правом і законом.

«Хтось буде говорити про відсутність досвіду, недостатній рівень вмінь, щоб осягнути те, що відбувається, але я готова виправдати той вотум довіри і в першу чергу вийшла до вас з регламентом міськради. Багато питань ми маємо поміняти з вами спільно. Я готова заявити про те, що кожен депутат буде почуватись в рамках законності», – додала вона.

Депутат Луцької міськради Павло Данильчук запитав Юлію Вусенко про те, яку позицію вона займатиме, бо партія «Самопоміч» на всеукраїнському рівні знаходиться в опозиції до «Солідарності», куди приналежний мер Микола Романюк.

«Секретар – людина, яка бачить за вами громаду. Тут не йдеться про партійну приналежність. Для мене це основний аргумент», – заявила вона.

Додамо, попередньо цю посаду займав представник «Батьківщини» Сергій Григоренко, який цьогоріч не є депутатом міської ради.

0 Комментариев