Топ-5 новин світу за 3 листопада: відмивання грошей у Ватикані, нові деталі катастрофи російського літака та чому Великобританія не воюватиме з “ІД”

news

Топ-5 новин світу за 3 листопада.

1. Скандал із відмиванням грошей у Ватикані

Фінансові слідчі Ватикану підозрюють, що відділ Святого Престолу, який курирує нерухомість та інвестиції, у минулому був використаний для відмивання грошей, інсайдерської торгівлі та маніпулювання ринком.

Детальніше: Зік.юа

2. Пілоти російського А 321 до останнього моменту не знали про проблеми із літаком

Катастрофа російського Боїнга в Єгипті захопила пілотів зненацька. До останньої миті вони не знали про негаразди з лайнером. Про це свідчать розшифровки бортових самописців. За 4 хвилини до катастрофи під час розмови з диспетчерами нічого не свідчило про  проблеми на облавку.

Детальніше: 5 канал 

3. Таїланд та Україна спільно вироблятимуть бронемашини

Представники України і Таїланду уклали договір про співпрацю щодо організації спільного виробництва бронетранспортерів на території Таїланду. Про це повідомляє прес-служба РНБО. У прес-службі РНБО наголосили, що наразі Україна поставляє до Таїланду бронетранспортери, танки, машини підтримки та обслуговування.

Детальніше: 5 канал

 

4. Росія бомбардувала стародавню Пальміру

Військові літаки, імовірно російської авіації, завдали серію ударів по околицях Пальміри, що перебуває під контролем “Ісламської держави”. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на сирійського активіста з Пальміри Нассера аль-Тайєра, передає Українська правда.

Детальніше: fakty.ictv.ua

 

5. Британія не бомбардуватиме “ІЛ”

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон не буде виносити на голосування парламенту питання про бомбардування позицій терористичного угруповання “Ісламська держава” в Сирії. Прем’єр-міністру Великобританії Д.Кемерону не вдалося переконати в цьому питанні достатню кількість депутатів від Лейбористської партії.

Детальніше: УНН

 

0 Комментариев