Терор по-луцьки закінчився самоздачею “Плохого” та звільненням заручників

news

Максим Кривош, який захопив автобус Берестечко-Краснилівка 21 липня, самовільно здався силовикам.

В мережу одразу виклали стрім та відео, де видно усе, що відбувалося на Театральному майдані в хвилини звільнення заручників.

Так,  на кадрах з відео, яке опублікував користувача Валерій Пельцв у фейсбуці терорист виходить з автобуса, піднімає руки і деякий час нерухомо стоїть. Потім повертається в бік поліцейських і знов піднімає руки. Після цього до нього підходять правоохоронці.

Через деякий час (цього на відео немає) до автобуса під’їхав БТР, а терориста повалили на землю.

Відео, як терорист здався.А для чого потім була світлошумова граната і БТР? Так і не ясно…Спокійної ночі.Добре, що всі живі!!

Опубліковано Валерієм Пельцом Вівторок, 21 липня 2020 р.

 

Максим Кривош (Максим Плохой) більше 12 годин утримував в заручниках в автобусі 13 осіб, погрожуючи зброєю. Він вимагав від вищих осіб країни сказати на камеру, що вони «терористи в законі», а від президента Володимира Зеленського – закликати дивитися фільм Земляни.

Правоохоронці вели переговори з терористом, в результаті він погодився здатися і відпустити заручників після того, як Зеленський виконав його вимогу. Трьох осіб він відпустив ще раніше, після спілкування по телефону з Зеленським. Ніхто із заручників не постраждав.

При собі у Кривоша знайшли арсенал зброї – бойову гранату, автомат і пістолет. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в декількох містах України у нього були спільники, одного з них затримали в Харкові.

Відео, як терорист здався.А для чого потім була світлошумова граната і БТР? Так і не ясно…Спокійної ночі.Добре, що всі живі!!

Опубліковано Валерієм Пельцом Вівторок, 21 липня 2020 р.

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли деталі спецоперації по затриманню терориста Максима Кривоша у Луцьку і звільнення заручників.

Заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі телеканалу NewsOne пояснив, що в ході переговорів силовики хотіли змусити зловмисника здатися.

“Далі його чекає звичайна судова процедура. Він буде затриманий… Очевидно, що це буде утримання під вартою без альтернативи. Його звинувачують у терористичному акті, захопленні заручників”, – заявив заступник глави МВС.

За словами Геращенка, на щастя, жертв у ході звільнення заручників вдалося уникнути, тому Кривошу загрожує тривалий тюремний термін, а не довічне ув’язнення. Чиновник додав, що для терориста організують психіатричну експертизу.

Геращенко відповів на питання, чи було відеозвернення президента Володимира Зеленського, в якому він виконав вимоги злочинця і закликав подивитися фільм Земляни, наслідком того, що заручників успішно вдалося звільнити.

“Безумовно, мені здається, це пов’язані між собою речі”, – підсумував він.

1 Комментарий