Телеведучий 1+1 Єгор Гордєєв: YouTube-прем’єра документального  фільму “Карантин. Інше життя”

news

Сніданок з 1+1 разом з Єгором Гордєєвим показали документальний фільм знятий за участю глядачів та зірок

10 липня у прямому ефірі Сніданок з 1+1 та в YouTube стартувала довгоочікувана прем’єра документального фільму “Карантин.Інше життя” про самоізоляцію. В спецпроєкті взяли участь глядачі Сніданок з 1+1 та ведучі телеканалу 1+1 media, зокрема, Марічка Падалко, Святослав Гринчук, Неля Шовкопляс, Олександр Преподобний, Лідія Таран, Геннадій Попенко (канал 2+2), Катерина Нестеренко (канал 2+2).

А також у створенні фільму були задіяні зірки українського шоу-бізнесу. Серед них: AlyonaAlyona, Віра Кекелія, Роман Дуда, Сергій Бабкін та популярні блогери – Дмитро Варварук, Марта Летнянчин, Олена Грицай (bee_mama) та інші.

Спецпроєкт 1+1 “Карантин. Інше життя” виник з ідеї створити документальний фільм про життя людей в умовах карантину через пандемію COVID-19. Ведучим спецпроєкту став Єгор Гордєєв, який кожної п’ятниці в ефірі ранкового шоу Сніданок з 1+1 запитував у глядачів про особливості їхнього життя у самоізоляції:

  1. Що для вас найважче на карантині?
  2. Яке місце у вашому домі стало для вас курортом?
  3. Від чого ви ніколи не відмовитесь, навіть під час карантину?
  4. Чого ви найбільше боїтесь в самоізоляції?
  5. Карантин – це “дороге задоволення” чи економія?
  6. Що ви перше зробите, коли закінчиться карантин?
  7. Яким ви уявляєте своє життя після карантину?

Фільм був поділений на три частини, кожна з яких була наповнена карантинними історіями глядачів 1+1, які вперше зіткнулися з умовами глобальної самоізоляції.

“Весну-літо 2020 ми точно запам’ятаємо на все життя. Ці кілька місяців ми прожили в реальності схожій на сценарій якогось фільму. І цей фільм ми зробили разом”, — сказав Єгор Гордєєв.

Протягом трьох місяців команда 1+1 збирала матеріали для майбутнього фільму “Карантин. Інше життя”. В рамках спецпроєкту глядачі надсилали свої відео про побут в нових карантинних реаліях. До фільму увійшли десятки відеоісторій в самоізоляції, що містили відповіді на важливі питання, які щотижня з’являлися у соцмережах ранкового шоу Сніданок з 1+1.

Всього було оголошено сім запитань, зокрема, головне: “Що для вас було найважче на карантині?”. Серед отриманих відео від глядачів часто зустрічаються відповіді, що найтяжче чути про нові випадки захворювання, постійно сидіти вдома і не мати живого спілкування з іншими людьми.

“Найважче було не пережити все це, а усвідомити як таке взагалі можливо”, — коментує Єгор.

До спецпроєкту 1+1 “Карантин.Інше життя” долучилися також зірки українського шоу-бізнесу і поділилися з нами своїми карантинними історіями. Зокрема, популярна реп-виконавиця AlyonaAlyona. Співачка солідарно дотримувалася умов карантину і підтримувала своїх шанувальників в соцмережі Instagram.

 

“Під час карантину ванна кімната стала моєю улюбленою. Тому що, по-перше, я люблю воду. А, по-друге, раніше насичений графік роботи не дозволяв мені ніжитися в ній. Зараз я запалюю свічки, кидаю туди всілякі піни і просто кайфую”, — розповідає AlyonaAlyona.

Карантинні реалії навчили людей більше цінувати власний час і відкривати для себе нові заняття. Одні вважають, що можна відмовитися практично від усього, а комусь під час самоізоляції було важко залишити свої велосипедні прогулянки.

“На карантині піти і побігати – це можливість для мене годину чи, навіть, більше побути наодинці зі своїми думками”, — сказала Марічка Падалко.

“Ми навчились економити, перш за все, час. Ми навчились працювати віддалено. Вдома у своєму кабінеті я продовжую монтувати програму “Світ навиворіт”, — сказав Дмитро Комаров.

“Я не відмовився, звісно, від смачної їжі. І, навіть, вирішив з цього приводу започаткувати челлендж #КориснийКарантин”, — сказав Олександр Преподобний.

Одним із найгучніших питанням було: “Карантин — це “дороге задоволення” чи економія?”. На жаль, через карантин постраждало багато людей, і понад 20% українців залишилися без роботи. Економіка України та інших країн світу постраждала і на відновлення нормального стану знадобиться не один рік. В документальному фільмі глядачі “Карантин. Інше життя” діляться своїми історіями про фінансовий стан.

…..

Варто пам’ятати, що адаптивний карантин досі триває, але ми всі разом зафільмували психологічно найважчий період самоізоляції!

 

 

 

Повнометражний документальний фільм “Карантин.Інше життя” довжиною в 23 хвилини був розміщен 10 липня на платформах 1+1 медіа. Дивімося разом! https://www.youtube.com/watch?v=LNqBCfeqtWo&feature=youtu.be

 

0 Комментариев