Путін звинуватив Туреччину у пособництві тероризму

news

Повідомляє gazeta.ua

Президент РФ Володимир Путін назвав крах Су-24 над Сирією ударом в спину, який був нанесений Росії посібниками терористів.

Про це він заявив на зустрічі з королем Йорданії Абдаллою II.

“Це подія виходить за рамки звичайної боротьби з тероризмом. Звичайно, наші військові ведуть героїчну боротьбу з терором, не шкодуючи себе і не шкодуючи свого життя. Але сьогоднішня втрата пов’язана з ударом, який нам завдали в спину посібники терористів. По-іншому я не можу кваліфікувати те, що сьогодні сталося “, – сказав він.

Путін сказав, що російський літак ніяк не загрожували Турецькій Республіці.

“Очевидна річ. Вони проводили операції по боротьбі з ІГІЛ в північній Латакії, це гірська частина, де зосереджені бойовики в основному вихідці з Російської Федерації”, – сказав він.

“Ми звичайно уважно проаналізуємо, то що трапилося. Сьогоднішня подія буде нести серйозні наслідки для російсько-турецьких відносин. Ми завжди ставилися до Туреччини як до дружній державі. Не знаю, кому було потрібно, те що зроблено сьогодні, у всякому разі не нам. І замість того, щоб негайно налагодити з нами необхідні контакти. Наскільки нам відомо, турецька сторона звернулася до своїх партнерів по НАТО для обговорення цього питання і цього інциденту. Як-ніби це ми збили турецький літак, а не вони наш. Вони що, хочуть поставити НАТО на службу ІДІЛ? Я розумію, що у кожної держави свої регіональні інтереси, і ми завжди ставимося до них з повагою. Але ми ніколи не потерпимо, щоб відбувалися такі злочини, як сьогодні”, – сказав Путін.

Нагадаємо, сьогодні Туреччина збила російський військовий літак, який порушив повітряний простір країни на кордоні з Сирією.

0 Комментариев