Порошенка в Нідерландах “потролили” шоколадкою

news

Повідомляє korrespondent.net

Перед виступом президента України Петра Порошенка в університеті нідерландського міста Лейден представник цього вузу пожартував над главою держави, продемонструвавши присутнім шоколад, виготовлений на фабриці Порошенка, повідомляє Європейська правда.

Президент сприйняв це з гумором і порадив голландцям “не забувати про шоколад”, відзначає видання.

Українського гостя представив один з керівників університету – декан юридичного факультету Рік Волсон.

“Ми розуміємо, що ви керуєте величезною країною, де живе 44 млн чоловік, країною з великою історією і країною, яка зараз переживає драматичні події. Але також на вас – велика відповідальність з постачання нам шоколаду.

Один з моїх колег був в Україні і привіз кілька в Лейден, і це – єдина плитка, яка залишилася. Тому у вас багато сфер відповідальності”, – вимовив з посмішкою Волсон. Зал відреагував на його слова сміхом.

Петро Порошенко в кінці свого виступу повернувся до шоколадної теми. Вже після того, як він завершив промову і коли стихли оплески, він підняв плитку шоколаду, яку залишив декан, і сказав: “І не забувайте про шоколад!”, знову викликавши сміх у залі.

Нагадаємо, в останньому рейтингу 100 найбагатших людей України журналу Forbes-Україна Петро Порошенко розмістився на восьмому місці з 750 мільйонами доларів. Торік його активи за версією Forbes становили 1,3 мільярда доларів.

Порошенко все ще залишається власником корпорації Roshen, незважаючи на обіцянку продати бізнес у разі перемоги на президентських виборах.

0 Комментариев