Питний мед з Луцька визнали одним з кращих у світі

news

Луцьк вважають медовим містом. З цим твердженням мало хто не погодиться. І з кожним роком воно отримує все більше підтверджень. Культура виробництва і споживання меду та питних медів у місті має тисячолітню історію. Мед завжди був на столі і в князя, і в простолюдина, слугував їжею і ліками, зігрівав у військових походах і звеселяв на бенкетах.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Приємно, що і в наш час ця традиція активно розвивається. Так, сьогодні в Луцьку працює Центр традиційної культури “Медова хата”, де активно пропагують медову культуру серед дорослих і дітей. Особливою популярністю користується “Медова хата” у туристів, які відвідують місто.

Днями надійшла дуже гарна звістку зі Стамбула (Туреччина), де з 29 вересня до 4 жовтня проходив Міжнародний конгрес бджільництва – Апімондія 2017. На Конгресі бджолярі з усього світу обмінювались досвідом, презентували продукцію, обговорювали різні аспекти своєї діяльності і останні розробки в галузі бджільництва.

В рамках Апімондії відбувся і міжнародний конкурс питних медів. Питний мед “Сльоза бурштину” волинянина, голови Братства бджолярів Землі Волинської “Ройовий стан”, голови Волинського обласного осередку Гільдії медоварів України Володимира Дмитрука отримав бронзову медаль. Таким чином, питний мед з Луцька визнано одним з кращих у світі. Це велике досягнення і визнання.

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев