На Волині орендарі повернули приміщення школам, бо використовували незаконно

news

Маневицька місцева прокуратура цього року  встановила, що органи влади Камінь-Каширського та Ківерцівського районів передали частини приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для розміщення перукарні і відділення зв’язку ПАТ “Укртелеком”, хоч це суперечить Закону України «Про освіту», -повідомляє прес-служба прокуратури області.

Господарський суд  області визнав вимоги прокурора про визнання недійсними відповідних договорів оренди та зобов’язання орендарів повернути приміщення школам обґрунтованим та зобов’язав суб’єкт підприємницької діяльності звільнити приміщення навчально-виховного комплексу №2 в місті Камені-Каширському, яке підприємець використовував для надання перукарських послуг.

Під час судового розгляду справи щодо незаконного використання приміщення загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня у селі Хорлупи Ківерцівського району відповідач – ПАТ “Укртелеком” – добровільно виконав позовні вимоги прокурора та повернув орендоване приміщення навчальному закладу. У зв’язку із цим суд закрив провадження у справі.

0 Комментариев