На волинській митниці вилучили велику кількість зброї.ФОТО

news

Волинські митники виявили арсенал зброї у громадянина України. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

33 пістолети, 17 ножів, 8 корпусів до пістолета, 4 автомата та 1станок до кулемета виявили у громадянина України посадові особи управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС спільно з працівниками УСБУ у Волинській області.

Як стало відомо, громадянин України, волинянин, в якості водія транспортного засобу марки Volskaweg Sharan повертався з Республіки Польща до Батьківщини через митний пост «Устилуг».

Під час проведення митного огляду автівки, фахівцями Волинської митниці ДФС було виявлено предмети ззовні схожі на автомати та пістолети, які можливо являють собою вогнепальну зброю,а також предмети ззовні схожі на ножі, які можливо відносяться до холодної зброї.

Як повідомлять працівники митниці, предмети правопорушення знаходилися в тайниках – нішах під передніми сидіннями салону автомобіля та в сумці для надувного резинового човна.

Додатково: попередня правова кваліфікація – ст.201 КК України.

0 Комментариев