На Волині зводять будинки за кращими німецькими традиціями!*

news

 

Хороша риса: переймати досвід і брати до уваги будь-які кращі напрацювання. Це правильний шлях до розвитку, удосконалення, позитивних змін.

Останнім часом все більше українців обирають цеглу як сосновий будівельний матеріал для зведення своїх осель. Він перевірений часом і цілком заслужено характеризується як екологічно чистий, надійний, міцний, а завдяки новітнім технологіям виробництва його можна віднести до морозостійких та здатних до теплозбереження. Та щоб будинок був ще й естетично-привабливим, неповторним, відображав та підкреслював індивідуальність власника, наші земляки почали використовувати найкращий німецький досвід укладання цегли, використовуючи стиль «Баварія». Суть Баварської кладки досить проста. Кілька різних за кольором або відтінком цеглин перемішуються майже в довільному порядку.

Підбираючи склад глиняних мас і регулюючи температуру випікання, сварицевицький цегельний завод, отримує цеглу різних відтінків та найвищої якості. Саме вона ідеально підходить для Баварської кладки. З такого будівельного матеріалу, виходять неповторні будинки, він ідеальний для викладення арок, колон, криволінійних елементів фасаду.  

ПП «Сварицевицька цегла» дбає, аби кожен клієнт був задоволений та не пошкодував про те, що вибрав для такої важливої справи як будівництво саме їх продукцію. Тому підходить до виробництва цегли з усією відповідальністю, постійно вдосконалюючись та розвиваючись. Продукція сварицевицького заводу (пустотіла та повнотіла цегла)  має документальне підтвердження якості, видане Рівненським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації.

Придбати високоякісну цеглу можна за адресою: Рівненська область Дубровицький район с. Сварицевичі. Детальнішу інформацію читайте на сайті www.svbud.biz.ua, а якщо виникатимуть питання, телефонуйте: 099 91 29 172, 067 36 42 117.

0 Комментариев