На Волині згорів дім багатодітного священика

news

Семеро дітей лишилися без даху над головою.

Про це пише Волинська газета.

У Волинській єпархії УПЦ просять підтримки погорільцям. Сталася пожежа у будинку багатодітної родини священика із смт Олика Ківерцівського р-ну.

«Цю пожежу, причиною котрої, за попередніми даними, стало коротке замикання електропроводки, могли спостерігати не тільки мешканці селища Олика, а й навколишніх сіл. Високий стовп вогню піднімався до неба… Біда сталася минулої п’ятниці увечері, пожежу ліквідовували чотири пожежні автомобілі з Олики, Цумані, Ківерців та Луцька.

Без даху над головою опинилася родина настоятеля місцевого Свято-Троїцького храму протоієрея Миколая Яковлюка. У них з матушкою – семеро діток. В Олиці отець Миколай служить майже 20 років. Переробив стару хатину, добудував її трохи, і ось таке горе… Наразі родина Яковлюків, а це ж 9 чоловік, мешкає у батьків матушки. Але і там хата невеличка, а тепер взагалі стала затісною», – інформують у єпархії.

За словами благочинного Ківерцівського округу протоієрея Олександра Кондратюка, в церквах благочиння священики оголошуватимуть про біду, яка спіткала родину отця Миколая, і проситимуть людей в міру можливостей кожного допомогти. Незабаром буде відкрито і картковий рахунок для пожертв на допомогу цій родині.

0 Комментариев