На Волині за вбивство чоловіка жінка отримала умовний термін

news

Трагедія сталася у селі Любитів Ковельського району ввечері 18 вересня 2017 року, – повідомляє Район. Ковель.

Обвинувачена місцева жителька Наталія Шевчук у суді розповіла, що того ранку чоловік вживав спиртне. Вона на протязі дня їздила на роботу, поверталась в обідню пору та займалась хатніми справами, господарством. Вживала незначну кількість спиртного з кумом, який прийшов до них додому в обід. Чоловіка тоді не було. Коли потерпілий був вдома, то неодноразово чіплявся до неї, ображав її, наносив їй побої та погрожував вбивством, однак після заяв у поліцію його лише штрафували та карали громадськими роботами.

Того ранку вона також телефонувала у поліцію, але не настояла на приїзді наряду правоохоронців, вважала, що чоловік змінить свою поведінку на краще. Однак, так не сталось і коли той увечері продовжував вчиняти щодо неї насильство, наносив побої, вона своїми руками відштовхнула його. Потерпілий впав на підлогу, а підвівшись, схопив металевого совка і кинувся до неї з погрозою вбивства. Вона, реально сприйнявши таку погрозу, вихопила совка та вдарила ним його по голові та тулубу, від чого останній втратив координацію та впав спиною на муровану плиту.

За словами жінки, згодом чоловік ліг на ліжко і вони полягали спати. Вночі вона побачила, що той у крові, викликала швидку допомогу та поліцію. Однак він помер.

Судмедекспертиза встановила, що потерпілий отримав відкриту черепно-мозкову травму з переломом кісток основи черепа, закриту тупу травму грудної клітки з переломами ребер, інші травми, що спричинило смерть.

У суді процесуальний прокурор Андрій Чабан обвинуватив Наталію Шевчук у ненавмисному вбивстві, під час якого вона перебувала у нетверезому стані.

Головуюча суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк призначила покарання Наталії Шевчук у виді позбавлення волі на строк 4 роки, але звільнила її від відбування покарання, якщо вона на протязі двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

0 Комментариев