Міський транспорт у Луцьку дезинфікують

news

Сьогодні у Луцьку працівники управління транспорту та зв’язку провели перевірки у громадському транспорті міста щодо забезпечення перевізником заходів дезінфекції на період карантину.

Як повідомили на сайті Луцької міської ради,

Усім перевізникам було надіслано лист-повідомлення, щоб наголосити на тому, що у затверджених договорах є пункт про забезпечення дезінфекції своїми силами у салоні транспортного засобу на період епідемії. Ще з минулого тижня наші працівники розпочали перевірки на маршрутах міста Луцька. Сьогодні продовжуємо цю роботу, перевіряємо наявність засобів для дезінфекції. На даний момент, в усіх перевірених автобусах ці роботи виконуються.

Аналогічна ситуація — у Луцькому підприємстві електротранспорту. Там проводиться позмінна дезінфікуюча обробка транспортних засобів, контролери забезпечені масками, мають засоби для протирання рук на спиртовій основі”, – розповів начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дезінфекція транспортних засобів проходить на кінцевих зупинках автобусних маршрутів. Особливу увагу водії приділяють місцям безпосереднього контакту із пасажирами — поручням, ручкам та іншим поверхням.

0 Комментариев