Маленька дівчинка з Луцька потребує допомоги

news

Десятимісячна Тетянка постійно перебуває у лікарні під крапельницями. Чотири курси хіміотерапії майже вбили онкоклітини у крові. Проте, щоб повністю одужати, дитині необхідна пересадка кісткового мозку. Усі свої фінансові можливості родина вже вичерпала, тому батьки дитини сподіваються на підтримку небайдужих. 

Про це повідомляє ZIK.

 

Дівчинка народилася абсолютно здоровою. Проте вже через 3 тижні раптово почала важко хворіти. Навіть у реанімації медики не зуміли поставити діагноз. Тільки через 5 місяців з’ясували, що дитина хворіє рідкісною й важкою вродженою гострою мієлоїдною лейкемією.

Нещодавно дитині виповнилося 10 місяців. Проте перші півроку свого життя Тетянка отримувала важкі ін’єкції та постійно перебувала під крапельницями у лікарняній палаті. Чотири курси складної хіміотерапії далися дитині нелегко.

«Спочатку було дуже важко. Навіть закрадалися такі сумніви, що вона не витримає хімії та не зможе одужати», – розповіла мама дівчинки Віра Антонець.

Дороге лікування, яке оплачує один з місцевих благодійних фондів, дало результат. Однак терапію слід негайно продовжити.

Наразі дитина у стадії ремісії, тому подолати хворобу можна, пересадивши кістковий мозок. Усі рідні готові були стати донорами, та ніхто з них не підійшов.

«Під час такої хвороби падає рівень лейкоцитів та тромбоцитів, через що у дитини може виникати анемія й навіть удушення. Наразі в Тетянки є всі шанси на одужання. Для цього вкрай необхідно провести операцію з пересадки кісткового мозку саме за кордоном, оскільки в Києві проводять операції тільки від спорідненого донора», – пояснила педіатр-гематолог Наталія Кеда.

Мама Тетянки постійно перебуває з донькою в лікарні, а тато працює без вихідних і доглядає ще двох старших синів. Допомогти родині взялася одна з луцьких художниць. Сьогодні вона кілька власних картин продає задля необхідних дівчинці ліків.

Проте цієї допомоги недостатньо, адже хвороба може в будь-який момент повернутися. Тому лікарі наголошують, що зволікати з операцією не можна. Одна з угорських клінік вже готова прийняти дівчинку на лікування. Проте для цього необхідно 100 тисяч євро, тому родина просить допомоги.

Номер рахунку Приватбанку:

4149497847680818 – тато Антонець Олександр Сергійович

0 Комментариев