Луцьк: водій силоміць випхав жінку із салону маршрутки

news

Зухвалість деяких водіїв просто шокує. Водії громадського транспорту працюють у сфері обслуговування, тому мали б керуватися загальноприйнятими нормами моралі та ввічливості. Хоча остання ситуація доводить протилежне.

Водій маршрутки №19 випхав жінку із салону транспорту, бо не хотів везти до кінцевої зупинки одну пасажирку.

Про інцидент який трапився в одній з міських маршруток Луцька, з її мамою, розповідає Iryna Haranchevska, у своєму профілі в соцмережі facebook.

Пост ненависті. Хто бажає допомогти, або в кого було подібне – репостіть.
Не вистачає слів, щоб розповідати про те, як не довозять наші водії маршруток людей додому.
Цього разу знову про дорогу до зупинки КРЗ.
Фото із номером маршрутки прикріплюю.
Тепер водії не просто кричать на тебе, тепер для них не проблема вийти з авто, зайти в салон та витягнути за руки, випихнути пасажира на вулицю.
Жінка – моя мама, сталось орієнтовно годину назад. Я зараз не в Луцьку, обов`язково подзвонила б в поліцію, мама повідомила лише міську раду «15-80», що ми робимо зазвичай, вона з емоціями вже вдома, не хоче повідомляти поліцію, можливо завтра. До речі, після цієї маршрутки, 19, маму не взяли ще дві, біля Адреналін Сіті.
P.S. Я знаю, що є нюанси із графіком роботи маршруток 19 та 24, але ніде публічно на авто ми не бачимо позначки, що ввечері маршрутка не доїжджає. Написано – КРЗ! До того ж, це проблема більшості маршруток, просто бензин палити за однієї людини жаль. Цього разу накипіло, тому що простягати руки ніхто права не мав.

Під публікацією жінки, лучани діляться подібними історіями. Як виявляється такі випадки не поодинокі та трапляються на різних маршрутах.

Луцьк: водій силоміць випхав жінку із салону маршрутки

0 Комментариев