Коли в домівках лучан стане тепло?

news

12 жовтня на розгляд членів виконавчого комітету Луцької міської ради під час позачергового засідання було внесено питання “Про початок опалювального сезону 2015-2016 років в місті Луцьку”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький зазначив, що уже п’ять днів середньодобова температура коливається у межах 3-5 градусів тепла. За його словами, відповідно до розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від  02.10.2015 № 433 «Про початок опалювального сезону 2015-2016 років», рекомендовано розпочати опалювальний сезон 2015 – 2016 років, виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів менше + 8°С.

Іван Кубіцький зазначив, що департамент ЖКГ підготував відповідний проект рішення про початок опалювального сезону уже сьогодні. За його словами, перш за все тепло подадуть у заклади соціальної сфери, зокрема, дитячі садочки, школи, лікувальні заклади, а потім поступово підключатимуть житлові будинки і підприємства.

Крім того, директор департаменту ЖКГ наголосив, що керівники ЖКП подаватимуть довідки про те, коли і в якому будинку подали теплоносій і нарахування громадянам за надані послуги будуть проводитися саме з того дня.

Наголосив Іван Кубіцький на тому, що у будинках, де триває встановлення теплових лічильників, подачу тепла буде здійснено після завершення монтажних робіт.

Міський голова Микола Романюк зауважив, що котельне господарство міста готове до початку опалювального сезону. За його словами, на підготовчі роботи були виділені кошти з міського бюджету.

Він зазначив, що ДКП “Луцьктепло” знаходиться у складному становищі. Тривалий період підприємство не отримувало жодних надходжень, адже не надавало послуг населенню. Нині перед працівниками є борг із заробітної плати.

0 Комментариев