Чотири нових тролейбуси курсуватимуть Луцьком вже з наступного тижня

news

Луцький ДП “Автоскладальний завод №1” ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс” виготовив ще чотири нових тролейбуси для міста Луцька, які вже наступного тижня виїдуть на найбільш затребувані маршрути — 1, 2, 5 та 12. Транспорт виконаний у тому ж стилі, що й два попередні — в червоно-білих кольорах.

Луцьк отримав ще чотири нових тролейбуси

 
 

Акти прийому-передачі тролейбусів для міста підписали Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор автозаводу Дмитро Писаний.

 
 

Два “рогатих”, які вже курсують містом, якісно себе зарекомендували. Це відзначають і працівники КП “Луцьке підприємство електротранспорту”, які керують ними та лучани, які ними користуються.

Ігор Поліщук нагадав, що коли разом з командою однодумців прийшли працювати в міську раду, то презентували програму “Луцьк без маршруток”. Відтоді проводиться ефективна та цілеспрямована робота з оновлення міського транспорту.

 
 

“У місті вже фактично шість нових тролейбусів, а в першій половині лютого ми отримаємо ще чотири. За нашими розрахунками 29 нових тролейбусів, які ми отримаємо згідно проєкту, економічним методом зможуть витіснити близько 70-80 маршруток, – сказав міський голова. – Окрім того, придбання тролейбусів фінансово оздоровить підприємство електротранспорту, адже новим не потрібно робити поточний чи капітальний ремонт. Ці тролейбуси також економічніші в плані споживання електроенергії від тролейбусів старого зразка, які зараз їздять містом. Разом з оновленням автопарку, оновлюємо й зупинки громадського транспорту, встановлюючи “розумні” зупинки та табло. Працюємо в комплексі”.

 
 
 
 
 

На виготовлення одного тролейбуса працівники автозаводу в середньому витрачають три місяці. Кажуть, час виготовлення залежить від постачання комплектуючих елементів.

 
 
 
 
0 Комментариев