Агронома з Волині нагородили орденом

news

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України 5 волинян. Про це йдеться у відповідному указі Президента, – пише “Бізнес. Район”.

 

Державні нагороди, згідно з інформацією указу, волиняни отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав головний агроном товариства «П’ятидні» Роман Цизь.

Пан Роман ще зі шкільної парти хотів стати агрономом. Саме тому, після закінчення школи вступив до одного з провідних вузів країни, а згодом пішов працювати за обраною спеціальністю.

У 2002 році, після закінчення Львівського національного аграрного університету, наш співрозмовник прийшов працювати старшим агрономом в одне з провідних агропідприємств волинського краю. За кілька років Роман Цизь став головним агрономом на підприємстві. Нині нашому співрозмовнику 38 років і 15 з них він працює агрономом у ТзОВ «П’ятидні».

Довідково:

ТзОВ «П’ятидні» – одне з найпотужніших агропідприємств Західної України. Підприємство на сьогодні обробляє 16,5 тисяч га землі у п’яти районах області. Протяжність підприємства – від крайнього поля до крайнього поля – більше ніж 145 кілометрів, – зазначив під час нещодавнього свого виступу керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва. Цьогоріч посіяли 6 тисяч га пшениці, 710 га цукрового буряка, 1850 га ріпаку, 1800 га кукурудзи, 2 тисячі га гороху, 3,5 тисяч га сої, інші культури – гречку, нут. В цьому році вперше посіяли 500 га соняшника.

 

0 Комментариев