“Зроблено в Україні”: Кабмін затвердив логотип торгової марки

news

Уряд України затвердив логотип торгової марки “Зроблено в Україні”.

Як повідомлено у постанові Кабінету Міністрів, дана ініціатива спрямована на популяризацію товарів українського виробництва.

Згідно з цим рішенням, всі українські підприємства зможуть використовувати цей логотип “Зроблено в Україні” безкоштовно.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що у регіонах мають бути заступники голови ОДА, які будуть відповідальні за платформу Made in Ukraine та підприємництво.

Ми вже домовилися, і це була одна з перших наших зустрічей, що в кожній області у нас буде профільний заступник, який займатиметься і платформою Made in Ukraine, і підприємництвом,

– зазначив Єрмак.

Читайте також: За 2023 рік в Україні зросла кількість мільйонерів

Крім того, 26 лютого Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи “Зроблено в Україні”.

Під час форуму “Зроблено в Україні” оголосив про старт нашої нової економічної платформи, а отже, нової економічної політики. Ми вже зробили значні речі для модернізації та спрощення роботи державних інституцій, щоб інституції сприяли ефективності нашої економіки. Зараз маємо додати ще інструментів,

–  написав Президент у своєму Telegram-каналі.

За словами Зеленського, потрібно зробити якомога більше, щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти та масштабувати свою роботу.

Міністерство економіки отримало завдання подати заявку на державну реєстрацію торговельної марки та розробити та ухвалити технічний стандарт (брендбук) на основі зображення.

Урядова постанова рекомендує всім державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям, незалежно від їхньої форми власності, використовувати зображення торговельної марки відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев