Знову чорна звістка: на фронті загинули Герої з Волині

news

Волинь знову схилила голову в скорботі, проводжаючи в останню путь своїх синів, які віддали життя за свободу та незалежність України.

На війні загинув лучанин Матюк Василь Васильович, 23.04.1975 року народження.

Чоловік був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду заступника командира батальйону з морально-психологічного забезпечення.

Загинув Василь Васильович 29 квітня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Новодарівка Запорізької області.

У четвер, 2 травня, об 11.00 годині у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування Героя. Поховають його у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Звістка про ще одну втрату надійшла до Володимирської громади.

27 квітня зупинилось серце військовослужбовця Стецюка Ігоря Олександровича, який воював у складі ЗСУ починаючи з літа 2022 року.

В Ігоря Стецюка залишилась дружина та двоє синів.

Прощання з воїном відбудеться 1 травня. Мешканців громади просять сформувати о 12:40 коридор шани на вулицях, через які пролягатиме шлях траурного кортежу – Шпитальній, Ковельській та Драгоманова. Про це повідомив Ігор Пальонка, мер Володимира.

Чин похорону розпочнеться о 13:00 в храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Поховають військовослужбовця на Федорівському кладовищі.

Скорбота у Шацькій громаді – стало відомо про загибель 46-річного військовослужбовеця із села Мельники Гінайло Микола Миколайович.

Воїн був мобілізований 3 серпня 2023 року і боронив Україну від ворога в складі військової частини 7405, мав звання сержанта. Загинув Микола Гінайло 28 квітня на Донеччині під час виконання бойового завдання.

У захисника залишилися в Мельниках дружина і троє дітей.

Про прибуття траурного кортежу і час похорону повідомлять додатково.

На Донеччині загинув Герой з Луцького району Леонід Залевський.

Триденну жалобу оголошено у Берестечківській громаді – під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Семенівка Покровського району Донецької області загинув 42-річний житель села Іванівка Залевський Леонід Феофанович.

Про всі деталі зустрічі та прощання із військовим повідомлять згодом.

Ще одна сумна звістка прилетіла на Любешівщину. У лікарні Запоріжжя помер воїн Василь Майструк.

28 квітня 2024 року, перебуваючи в лікарні міста Запоріжжя, від тяжкої хвороби помер Захисник України Майструк Василь Миколайович 1978 року народження, житель села Люб’язь.

Військовослужбовець став на захист держави в червні 2023 року.

Гірка втрата для Камінь-Каширської громади – клята війна забрала життя одразу двох краян – Мельника Івана та Михайла Рудя.

29 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання із захисту України в Донецькій області загинув житель села Велика Глуша Мельник Івана Юрійович, 1995 року народження.

Деталі прибуття скорботного кортежу з тілом загиблого воїна будуть повідомлені додатково.

29 квітня 2024 року поповнив Лави Небесних оборонців житель села Видерта – Рудь Михайло Петрович, 2002 року народження.

Солдат отримав поранення під час виконання бойового завдання.

Деталі прибуття скорботного кортежу із воїном буде повідомлено додатково.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Захисників. Вічна шана, честь і слава Героям!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев