Знайди себе через спорт: стартував набір у програму “СпортАмбасадори” серед ветеранів

news

Благодійний фонд “Повернись живим” оголошує про набір у програму “СпортАмбасадори”. Вона покликана сприяти відновленню та соціальній інтеграції ветеранів і ветеранок через спорт, завдяки залученню спортивних амбасадорів — інших ветеранів, які досягли успіху на цьому шляху та готові бути лідерами у своїй спільноті, щоб власним прикладом заохочувати займатися спортом, досягати поставлених цілей та адаптуватися до нових реалій.

Чого потребують ветерани та діючі військові: Результати дослідження

Після перемоги України над росією, величезна кількість ветеранів потребуватимуть відновлення та соціальної інтеграції. Тому важливо вже зараз робити все можливе, щоб вони мали для цього можливості, — говорить керівник ветеранського відділу фонду “Повернись живим” Тарас Ковалик. — Спорт — це найкращий інструмент реабілітації, відновлення та реінтеграції. Ми прагнемо створити такі умови, щоб більше ветеранів та ветеранок знайшли своє місце у мирному житті й змогли розвивати свій особистий потенціал без прив’язки до війни, розбудовуючи спільноту для тих ветеранів, що повертатимуться пізніше.

У програму “СпортАмбасадори” будуть відібрані 20 активних та вмотивованих ветеранів, які брали участь у військових діях із захисту України з 2014 року й отримали видимі або невидимі травми/поранення зі спортивним досвідом й готовністю спробувати нові адаптивні види спорту. Вони отримають можливість стати лідерами, представниками ветеранського спорту у своїй спільноті, щоб допомагати побратимам адаптуватися до нової реальності.

Кубок Луцька зі середньовічного бою: лицарські бої повертаються

Набір у програму “СпортАмбасадори” триватиме з 22 травня по 18 червня. Вона складатиметься із 8 етапів: перші два призначені для відбору учасників програми, наступні — це навчання. Воно триватиме у липні — вересні. Складатиметься з 5 тренінгів тривалістю 3-4 дні, а також одного онлайн-курсу. 

Як результат — спортивні амбасадори отримають навички лідерства, менторства, ораторського мистецтва, адаптивної спортивної підготовки та психологічної підтримки. А також можливість спілкуватися зі своїми громадами через освітні та практичні адаптивні спортивні заходи. 

У програму потрібні амбітні та дієві лідери. Спортивний амбасадор — це енергійна особистість, яка: 

  • попри обставини власного життя, прагне до розвитку та підсилення ветеранської спільноти;
  • займається різними видами спорту, зокрема, адаптивними;
  • пройшла спортивну реабілітацію та долучається до різних спортивних заходів, не лише ветеранських;
  • може вільно спілкуватися з аудиторією, готова до ведення публічної діяльності та хоче бути впізнаваною;
  • відкрита новому та здатна навчатись.

Дізнатися більше про програму “СпортАмбасадори” та заповнити анкету на набір можна тут: https://savelife.in.ua/sport-ambassadors/ 

Проєкт «СпортАмбасадори» реалізується благодійним фондом «Повернись живим» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Він був створений на основі міжнародного досвіду реінтеграції та відновлення ветеранів й передбачає надання ветеранам та ветеранкам постійних можливостей для повернення у свої громади через спорт, громадські сервіси, спільні заходи та партнерство.  

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев