Зміцнення кордону: на Волині деякі приватні землі у прикордонній смузі передадуть Держприкордонслужбі

news

Волинські прикордонники шукають шляхи відчуження приватних земель для зведення укріплень на кордоні з Білоруссю.

З метою посилення обороноздатності та кращого захисту українського кордону, прикордонники Волинського загону активно ведуть роботи з інженерного облаштування ділянки, що їм ввірена. Проте, на деяких ділянках кордону виникла проблема з розміщенням необхідних інженерних споруд, адже вони  накладаються на приватні земельні ділянки.

Читайте також Сигарети на долоні: на Волині прикордонники зупинили чергову спробу контрабанди! 

Для врегулювання даного питання та пошуку шляхів співпраці з власниками земель, 15 квітня відбулася розширена нарада у Ковельській РДА. У ній взяли участь представники обласної та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, Державної служби геодезії, картографії та кадастру, а також землевпорядники з селищних та сільських рад, території яких прилягають до кордону.

Під час наради, з урахуванням чинного законодавства, було узгоджено алгоритм дій щодо передачі державі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться у прикордонній смузі та належать приватним власникам.

Прикордонники підкреслили важливість та невідкладність цього процесу, адже в умовах воєнного стану забезпечення національної безпеки та дотримання режиму державного кордону є пріоритетними завданнями для їх відомства.

Читайте також ДТП на Волині: легковик перекинувся, водій не постраждав (відео) 

За інформацією: Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев