Зміни до Конституції «не пройдуть» друге читання – нардеп у Луцьку

news

Зміни до Конституції, запропоновані Президентом, не наберуть необхідних 300 голосів у другому читанні. Про це 7 вересня під час прес-конференції заявив народний депутат України фракції «Самопоміч» Лев Підлісецький.

Народний депутат розповів лучанам про те, що рішення не голосувати за пропоновані зміни до Конституції було прийнято на засіданні фракції більшістю голосів. Після цього Лев Підлісецький розказав про те, що передувало голосуванню у парламенті. «Спочатку буда створена конституційна комісія. Вона розглянула запропоновані зміни і у неї виникло багато застережень, багато депутатів виявилися незгідними зі змінами. Попри це наступного дня Президент виступив і повідомив, що зміни «пройшли» комісію», – зауважив нардеп.

Народний обранець закцентував увагу на підозрілих, на його думку, подіях у судочинстві. «Рішення Конституційного суду було дуже швидким. Окрім того, за тиждень до цього був звільнений суддя Шишкін, добре відомий своє принциповою позицією. Він і так був би звільнений по віку через 2 тижні», – розповів Лев Підлісецький.

Наостанок нардеп наголосив на тому, як приймалося рішення у Верховній Раді. «Ви знаєте, як це все відбулося 31 серпня. За зміни проголосували 189 членів коаліції. Цікаво, що «Опозиційний блок» віддав 88 відсотків голосів від загальної кількості своїх депутатів.  До мене підходили колеги із «Блоку Петра Порошенка» і казали, що перше читання проголосують, а потім не будуть. Я думаю, що необхідних 300 голосів у другому читанні не буде.», – зауважив Лев Підлісецький.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев