Злата Огневич озвучила новий проект від “Disney”

news

Знаменита українська співачка Злата Огневич озвучила роль Газелі в анімаційному мультфільмі “Зоотрополіс” від студії Disney, який вийде в український прокат 17 березня. Про це пише “Обозреватель”.


Досвідчені аніматори світу створили цілий сучасний мегаполіс, де живуть різноманітні тварини, їх життєвий уклад дуже нагадує світ людей, все як у нас, тільки по-звірячому. Подивитися на високоорганізоване тваринне суспільство можна буде вже зовсім скоро на екранах кінотеатрів.
Злата Огневич поділилася враженнями від роботи над дубляжем анімаційного фільму.
“Це був мій перший досвід в дубляжі і робота виявилася надзвичайно цікавою”, — захоплено ділиться враженнями співачка. — Дубляж фільму — це витончене акторська майстерність, я і надалі хотіла б брати участь в дубляжі, мене приваблюють і великі ролі також “.
Златі не довелося кардинально перевтілюватися, адже їй дісталася роль поп-зірки Зоотрополіса — співачки Газелі. Знаменита на весь світ, соціально активна і серцева поп-діва Газель отримала армію шанувальників і стала відомою на весь світ.
Співачка Газель (Злата Огневич) виконує головну пісню фільму “Зоотрополіс” — “Не відступлю”.
“Роль мені дуже близька, я намагалася якомога більше дізнатися про героїню, і чим ближче з нею знайомилася, тим більше розуміла, що Газель — це я. Люди, які займаються творчістю, не можуть бути осторонь соціальних проблем, вони повинні бути відкриті серцем до світу. Саме така Газель, вона вміє співчувати і намагається допомогти тим, хто цього потребує “, — переконана Злата Огневич.

Всіх глядачів співачка запрошує в кінотеатри: “Діти знайдуть в кіно яскравих героїв, їх пригоди будуть тримати в напрузі від початку до кінця, а дорослі помітять приховані послання і добре розважаться. Це не реклама, це мої щирі враження”.

ПРО ФІЛЬМ
Студія: Disney
Оригінальна назва: ZOOTOPIA
Старт в Україні: 17.03.2016
Жанр: анімаційна комедія
Режисери: Байрон Говард, Річ Мур, Джаред Буш

Від творців “Заплутана історія” захоплююча анімаційна пригода в кам’яних джунглях незвичайного мегаполісу! Зоотрополіс — сучасне місто тварин, якому немає подібних. І зовсім не важливо, який ти на вигляд — від самого слона до останньої землерийки — тут ти можеш стати ким завгодно. І ось в місто прибуває новопризначений офіцер Джуді Гопс — єдиний кролик в поліції, де служать тільки великі авторитетні тварини. Прагнучи довести, що він чогось вартий, Джуді береться за складну справу разом з новим напарником — лисом-пройдисвітом Ніком Крутихвостом.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев