Зі складів “Волиньвугілля” зникло обладнання на 13 мільйонів гривень

news

Аудитори виявили багатомільйонну нестачу обладнання на складах ДП «Волиньвугілля»

На складах та дільницях ДП «Волиньвугілля» під час ревізії  аудитори виявили нестачу основних засобів (обладнання) загальною вартістю понад  13 млн грн.

Читайте також: Не випускатимуть вантажівки з України: словацькі перевізники розпочали блокування кордону

Крім того, вугледобувне підприємство допустило нецільове використання бюджетних коштів. Йдеться про  31,8 млн грн,  передбачених на реструктуризацію вугільної галузі. Натомість підприємство спрямувало їх на на виплату заробітної плати адміністративно-управлінському  апарату.

Також аудитори встановили, що зволікання зі стягненням із боржників дебіторської заборгованості в межах терміну позовної давності призвело до втрати підприємством доходів на суму 20,5 млн грн.

У своїх висновках аудитори зазначають, що  подібні фінансові порушення на підприємствах у вугільній галузі є серйозною проблемою, яка може призвести до кризового стану в енергозбереженні та   мати довгострокові наслідки для економіки загалом.

Ревізія фінансово-господарської діяльності ДП «Волиньвугілля» охопила період з 1 січня 2020 року по 31 березня 2023 року.

Підприємство вже отримало вимогу щодо усунення виявлених порушень. Матеріали готуються до передачі в СУ ГУНП у Волинській області.

Читайте також: У Луцьку власниця агресивного пітбуля вчергове відбулася штрафом

За інформацією: пресслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев