Жителька Волині проведе два місяці під домашнім арештом за напад на поліцейських

news

У селище Ратне Ковельського району під час виконання службових обов’язків постраждали твоє працівників правоохоронних органів. Їх побила жінка, в помешканні якої правоохоронці мали провести обшук.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, інформує «Ковель медіа».

На Волині троє працівників поліції, які приїхали проводити слідчі дії у помешканні жительки Ратного, отримали .

Інцидент, внаслідок якого поліцейські отримали тілесні ушкодження, трапився 27 жовтня, близько 8:00.

Під час проведення обшуку у власниці оселі спостерігався активний опір працівникам відділення №2 Ковельського районного поліцейського управління. У результаті інциденту старший лейтенант, капітан і підполковник поліції отримали тілесні ушкодження.

Агресивну нападницю було правоохоронцями вдалося зупинити, і вони здійснили її затримання. Подальша справа була розпочата проти неї згідно зі статтею 345 частина 2 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), за якою передбачено покарання у вигляді обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Підозрювана виявила високий ступінь неконтрольованої агресії до потерпілих, в тому числі пов’язаної з застосуванням фізичного насильства. Серед потерпілих є жінка і ця обставина не стримала агресію підозрюваної. Існує достатньо великий ризик того, що підозрювана не втримається від спокуси продовжити неправомірні дії щодо потерпілих, зокрема, чинити на них тиск, спрямований на спотворення обставин події. Те саме стосується і свідків події. Потрібен час для того, щоб підозрювана усвідомила неправомірність своєї поведінки, шкоду, яку вона наносить своєю поведінкою, в тому числі сама собі. Підозрювана в умовах, які зараз є в країні, має змогу переховуватися від слідства і суду, в тому числі за кордоном,

– зазначив на судовому засіданні слідчий поліції.

Ковельський міськрайонний суд встановив щодо підозрюваної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 26 грудня 2023 року включно. Їй заборонено покидати місце проживання з 22:00 до 06:00, за винятком випадків, коли вона має повідомити про відсутність через погідні обставини або необхідність звернутися за медичною допомогою. Крім того, суд обов’язав її здати закордонний паспорт.

Жінку визволили з-під варти в приміщенні суду. Відомо, що вона народилася в Ратному, є неодруженою, не займається роботою, має задовільний фінансовий стан і стійкі соціальні зв’язки, та раніше не мала судимостей.

У зв’язку з цим, правоохоронці провели обшук у її помешканні, хоча докладні подробиці про цей обшук не вказані в постанові суду.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев