Житель Волині постане перед судом за зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів

news

Жителя Володимира судитимуть за зберігання фальсифікату. У чоловіка знайшли та вилучили контрафактні цигарки та алкогольні напої.

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області завершили досудове розслідування у справі про незаконний обіг підакцизних товарів.

Слідчим вдалося встановити, що житель міста Володимира придбав через Інтернет контрафактну підакцизну продукцію – алкогольні напої та сигарети. Ці фальсифіковані товари чоловік зберігав у підсобному приміщенні.

Під час проведених обшуків детективи вилучили 500 літрів лікеро-горілчаних виробів та сигарети відомих брендів. Вся продукція мала ознаки підробки акцизних марок.

У результаті судово-технічної експертизи підтверджено, що акцизні марки на вилучених товарах надруковані з порушенням встановленого зразку та не мають відповідних елементів захисту.

Також експертиза виявила, що спиртовмісні суміші у вилучених алкогольних напоях виготовлені з порушенням технологічних вимог та не відповідають вимогам ДСТУ.

Наразі фігуранту справи повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Процесуальне керівництво у справі здійснюють прокурори Волинської обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Іран здійснив масовану атаку на Ізраїль: наслідки, розвиток подій (+ВІДЕО)

Скільки людей на Волині захворіло на сказ у 2023 році?

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев