Жителі волинського села погрожують вийти на пікет разом з дітьми

news

Жителі села Бегета Володимир-Волинського району протестують проти закриття початкової школи в селі та погрожують 1 вересня прийти з дітьми на пікет Володимир-Волинської РДА.

Про це інформує Вголос.

За шкільні парти цього навчального року в Бегеті мають сісти п’ятеро учнів, наступного року в школі навчатимуться вже 9 дітей, а тому підстав для закриття школи батьки школярів не бачать.

25 серпня селяни спілкувалися з начальником відділу освіти Володимир-Волинської РДА Аллою Мельник, яка, побачивши спротив людей, запевнила їх, що школа працюватиме. Але селяни не вірять чиновникам, оскільки раніше Мельник зателефонувала вчительці школи та рекомендувала їй попередити батьків, щоб ті переводили дітей у сусідню школу.

Колишній директор Бегетської школи Лілія Ткачук розповідає, що районна влада мала намір закрити школу ще торік, але батьки дітей цьому завадили.

«Під час розмови з Аллою Мельник ми сказали, що не дамо закрити школу і, якщо буде потрібно, 1 вересня батьки з дітьми та плакатами будуть під районною адміністрацією. Перш ніж перевести наших дітей в іншу школу, в ній мають створити належні умови: має бути група продовженого дня, щоб дитинка могла відпочити, похарчуватися, дорогу треба відремонтувати, а шкільний автобус повинен їздити регулярно», – зазначає Лілія Ткачук.

0 Комментариев