Здавав житло туристам та знімав огидне дитяче відео

news

Зловмисник громадянин Молдови, але проживаючи в с. Грибовка, Одеської області здавав житло для туристів, входячи в довіру до неповнолітніх дітей, запрошував їх до себе, та примушував зніматися на фото та відео порнографічного характеру.

“Київською місцевою прокуратурою №8 спільно з Київським управлінням Департаменту кіберполіції НПУ за результатами комплексу слідчих розшукових дій затримано 53-річного громадянина Молдови, який неодноразово скоював розпусні дії відносно малолітніх дівчат та залучав їх для створення порноматеріалів.
 
Чоловік проживає в с. Грибовка Одеської області. Здаючи житло в оренду відпочиваючим, зловмисник входив у довіру до їхніх малолітніх дітей та запрошував до себе «погратися». Під час такого спілкування чоловік змушував дівчат роздягнутися, фотографував та схиляв до вчинення певних дій.
 
Під час обшуку в помешканні затриманого вилучили значну кількість фото та відеозаписів, які підтверджують його злочинні дії.
 
Дії зловмисника кваліфіковані за двома статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за вчинення розпусних дій стосовно малолітніх, а також за виготовлення та розповсюдження зображень порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію.
 
Слідчі дії тривають.
 
За вчинене чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.”

знімав огидне дитяче відео

Про це повідомляє – прес-служба прокуратури міста Києва

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев