Зазирнути в душі переселенців: лучан запрошують на фотовиставку

news

У Луцьку презентували фотовиставку світлин переселенців

19 жовтня 2023 року у приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася презентація соціального фотопроєкту «Очі -дзеркало душі».

З метою привернення уваги громадськості до проблем ВПО, для покращення соціалізації та внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади, для здійснення психотерапії через роботу зі світлинами благодійним фондом «Рокада» на Волині був з ініційований цікавий фотопроєкт.

Під час нього місцевий фотограф Роман Домбровський сфотографував близько 300 осіб у прихистку для внутрішньо переміщених осіб, якими опікуються соціальні працівниці по роботі з громадами у межах діяльності СССМ-кластера. Загалом кількість фотографій сягнула тисячі. З них було обрано 19 фотографій переселенців, які проживають у прихистках.

Читайте також: Важливо водіям: в Україні змінили ПДР

Фото передовсім зробили, бо ВПО, які часто втікали від лихоліть війни, не взяли з собою фотоальбоми чи світлини. Тому у межах проєкту надрукували фотографії та передали їх людям. Таким чином, благодійники нагадують про ВПО, які проживають у колективних центрах і продовжують підтримувати різноманітної підтримки громадськості. Переглянути виставку у приміщенні бібліотеки можна буде протягом двох тижнів.

Проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Читайте також: У Луцьку трапилося ДТП біля центру

0 Комментариев