Завдяки проєкту єРобота лучанки масштабували свій бізнес та виготовляють здорові десерти

news

У Луцьку дві підприємиці, Діана Познякевич та Ольга Берестюк, розширили свій бізнес завдяки гранту та спеціалізуються на виробництві здорових десертів від GoodMood Food.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Діана, яка вирішила стати веганом кілька років тому, зіткнулась з проблемою обмеженого вибору веганських солодощів у місті. Щоб вирішити це питання, вона почала готувати здорові десерти для себе та своєї родини. Під час одного з таких кулінарних експериментів, її подруга Ольга Берестюк скуштувала створений десерт і одразу висловила ідею розпочати власний бізнес.

Так народився бренд здорових десертів GoodMood Food, який визначається авторськими рецептами, використанням тільки природних і здорових інгредієнтів, а також відсутністю глютену та шкідливих домішок у їхній продукції.

Невдовзі після створення бренду, Діана та Ольга подали заявку на отримання гранту в рамках програми “Власна справа”, бажаючи скористатися можливістю отримати підтримку від держави. Отримані кошти витратили на придбання нового холодильного обладнання, що значно покращило їхню виробничу потужність.

На сьогодні Діана та Ольга мають понад 50 партнерів по всій країні та успішно співпрацюють із численними кав’ярнями. Їхнім наступним кроком стає поява GoodMood Food на полицях супермаркетів у Києві.

Про грант

Урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

 

0 Комментариев