Засудили жінку, яка крала мобільні телефони в луцьких магазинах

news

Уродженка Рівненської області, користуючись тим, що продавці магазинів у Луцьку відволікались, крала в них мобільні телефони. Жінці призначили покарання у виді позбавлення волі строком на роки, утім її звільнили від призначеного покарання, оскільки на утриманні вона має дитину до 18 років, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Судове засідання відбулося на початку березня у Луцькому міськрайонному суді Волинської області.

Зокрема, як вдалося встановити суду, з 5 травня по 6 червня 2017 року обвинувачена здійснила 3 крадіжки, викравши у торговому центрі «Караван» зі столів у магазинах телефони Samsung (матеріальні збитки 2500 тисяч гривень) та Honor (3530). До того ж один телефон вона викрала з магазину «Капризулька», що на проспекті Соборності. Жінка користувалася тим, що продавці магазинів відволікалися, викрадала телефон, який лежав на столі, та просто зникала.

Обвинувачена повністю визнала свою вину та не оспорювала фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав її винною та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки, проте на підставі п. «в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році» звільнив обвинувачену, оскільки вона має одну дитину, якій не виповнилось 18 років.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев