Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення

news

Про звільнення заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка стало відомо в понеділок, 23 січня. На ранок 24 січня інформацію підтвердив і сам чиновник. Зеленський вже підписав заяву Тимошенка на звільнення.

Кирило Тимошенко підтвердив, що звільняється з займаної посади і опублікував відповідну заяву у своєму Telegram

Дякую президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла!

– йдеться у повідомленні.

Тимошенко також подякував мерам міст «за конструктив в суперечках», своїй «крутій команді», українцям – за довіру, ЗСУ – за те, що боронять країну, а також своїй сім’ї – за розуміння і підтримку.

 

Президент України Володимир Зеленський погодив відставку Кирила Тимошенка та видав указ про його звільнення з посади, де йдеться:

Звільнити Тимошенка Кирила Владленовича з посади заступника керівника Офісу президента України згідно з поданою заявою. 

До слова, в оточенні чиновників шириться інформація, що замість Тимошенка на посаду планують призначити голову військової адміністрації Київської області Олексія Кулебу.

Кирило Тимошенко працював у штабі Зеленського під час президентської кампанії 2019 року, де відповідав за медіа та креатив виборчої кампанії. Після перемоги на виборах Зеленський призначив Тимошенка заступником голови тодішньої Адміністрації президента. Улітку 2019 року АП було перейменовано на Офіс президента і Тимошенко став заступником керівника Офісу президента України.

В Офісі президента Кирило Тимошенко відповідав за регіональну політику та за комунікацію з очільниками обласних військових адміністрацій та мерами міст, а також за велике будівництво і відбудову країни.

0 Комментариев